Známy slovenský pár

Fanúšikovia sa tešia s nimi! Už čoskoro privíta vo svojej rodinke prvé dieťatko ďalší známy slovenský pár. Na svojom Instagrame sa s krásnou novinkou pochválil moderátor, raper a komik v jednom, Bekim Aziri. Jeho manželka Laura nosí pod srdcom bábätko.

34-ročný stand-up komik má zrejme obrovskú radosť. S partnerkou Laurou sú spolu dlhé roky a za sebou majú dokonca už aj 2 svadby. Tá prvá sa konala ešte v roku 2016 v Thajsku. Zábery z dovolenky, počas ktorej si povedali svoje áno, zverejnil vo videoklipe k pesničke ONA. Už vtedy tam rapoval o tom, že s ňou túži po bábätku.

Bekim svadba
zdroj: Instagram/bekimko

Známy pár si zakladá rodinu

Minulý rok sa zaľúbenci rozhodli aj pre obrad a veľkú hostinu na Slovensku, keďže tá thajská nie je u nás platná. Bekim a Laura sa vzali v kaštieli v Tomášove a ako si môžeš pozrieť v článku zo svadby TU, nevesta bola naozaj prenádherná. Zdá sa tak, že sa im presne do roka podarilo aj počať dieťatko.

Čoskoro sa nebudem voziť sám. S mojim drobátkom čakáme bábätko,“ napísal k najnovšej fotke na svojom Instagrame moderátor, ktorý sa pred rokmi zranil a ochrnul po nešťastnom páde. Aj práve kvôli svojmu životnému príbehu je pre mnohých veľkým vzorom. Dvojica má určite obrovskú radosť, pretože sa nikdy netajili tým, že po bábätku veľmi túžia. Gratulujeme!

Zdroj: Instagram/bekimko

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News