Známa modelka

Bude z nej mama! Zatiaľ čo dlhé mesiace tajila nielen svoju novú lásku, do jej života pribudla aj iná veľká novinka. Známa modelka Nikol Švanterová, sa na Instagrame fanúšikom pochválila záberom z ultrazvuku. Česká kráska, ktorú dobre poznajú aj Slováci, nosí pod srdcom bábätko.

29-ročná modelka a aj influencerka, ktorá má na sociálnej sieti viac ako 258-tisíc followerov, tajila túto informáciu niekoľko mesiacov. Svojich fanúšikov, ku ktorým patria aj slovenské a české celebrity, tak poriadne prekvapila. Česká Miss z roku 2015 totiž ešte minulý rok randila s iným mužom.

Nikol Švantnerová
zdroj: Instagram/nikolsvantnerova_official

Známa modelka našla lásku inde

Nikol randila 4 a pol roka s futbalistom Patrikom Dresslerom, no už na začiatku tohto roka bolo známe, že sa v tichosti odsťahovala za iným mužom. Aj keď jeho tvár na sociálnej sieti neukazuje, v spoločnosti sa už s podnikateľom Ondřejom Antošom ukázala. Zaľúbený pár už čoskoro vo svojej rodinke privíta nového člena.

Už pár mesiacov nás robíš šťastnými,“ napísala k príspevku, na ktorom fanúšikom oznámila, že je tehotná. Fotografiu, na ktorej drží záber z ultrazvuku si môžeš pozrieť nižšie. Nikol má na hlave šiltovku s nápisom „mama“, jej partner zase „otec“.

Nikol Švantnerová
zdroj: Instagram/nikolsvantnerova_official

Ku gratuláciám pod príspevkom, ktorý nájdeš tu, sa pridalo množstvo známych mien, medzi nimi nechýbala Monika Bagárová, Soňa Skoncová, Tatiana Žideková, Karolína Chomisteková či Monika Marešová.

Zdroj: Instagram/nikolsvantnerova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News