instagram/madamelena_

Vo flirtovaní sú podľa štatistík lepší muži – skúšajú to kdekoľvek a keď chcú, nezastaví ich ani prípadný vzťah. Najlepšie miesto na flirtovanie je rozhodne bar, no oplatí sa to skúšať aj v hoteloch alebo v práci (ak vieš, že je niekto slobodný). Ženám ide flirtovanie trochu ťažšie, pretože robia tieto základné chyby.

 1. Predvádzajú sa – ženy si myslia, že muža upútajú najviac vtedy, keď sa budú predvádzať, hovoriť o sebe nezmysly a vyvyšovať sa. Skôr to však muža odplaší, pretože bude mať strach.
 2. Nasilu pútajú pozornosť – do baru, v ktorom si ide žena zaflirtovať, nie sú vhodné krátke sukne a veľké výstrihy. Áno, je to príťažlivé, no nie na flirt. Muži kvôli odhalenému telu nechcú ženu spoznať bližšie, pretože im už všetko ukázala. Zaujme ich iba vtedy, keď nebudú chcieť flirt, no niečo iné.
  zdroj: instagram/bannyall_personal
 3. Sú vulgárne – vulgarizmy do úst zvodne oblečenej ženy nepatria. Žiaden muž netúži po tom, aby mala žena horší slovník, než on sám. Flirt je o horúcich a vášnivých slovách, nie o vulgárnych.
 4. Sú príliš dostupné – keď ženy na všetko odpovedajú „áno“ a „samozrejme“, mužov to s nimi začne nudiť. Takto nie sú pre nich žiadne výzvy a konverzácia s nimi ich prestane po chvíli baviť.
 5. Nenechajú muža bojovať – ženy to robia vtedy, keď sa mužovi ponúknu ako na zlatom podnose. Ak žena, ktorá chce muža získať, príde rovno za ním a povie všetko priamo, stráca svoje čaro. Keď chce žena vedieť dobre flirtovať, musí byť trochu záhadná.
  zdroj: instagram.com/amandainorlando
 6. Rozprávajú nahlas – veľká chyba, no stáva sa často, pretože ženy sa rady predvádzajú. Avšak, pri flirtovaní by mal byť hlas tichší a jemnejší.
 7. Rozprávajú o problémoch – problémy nie sú ideálnou témou na flirtovanie. Ženy by mali voliť neutrálne témy, ktoré však môžu mať dvojitý zmysel a u muža to „zapne“ fantáziu, pretože bude nútený premýšľať. Takto budú ženy pre mužov zaujímavejšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating