Jasmina a Rytmus

Milujú cestovanie a už čoskoro budú svojím domovom nazývať aj Dubaj. Jasmina Alagič Vrbovská a jej manžel Patrik „Rytmus“ Vrbovský neplánujú zostať celý život len na Slovensku. Pre Plusku obľúbená moderátorka priznala, kedy sa do nového luxusného bytu chcú odsťahovať.

33-ročná Jasmina a 45-ročný Patrik, sa s veľkou novinkou pochválili už v marci, keď dovolenkovali v svetoznámej metropole. „Kúpili sme si byt v meste, do ktorého sme sa absolútne zamilovali so všetkým, čo prináša,“ napísala vtedy na svoj Instagram. Netajili, že to bol skôr spontánny nápad, do ktorého chceli zainvestovať svoje peniaze.

Jasmina, Rytmus a Sanel
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina a Patrik majú viacero nehnuteľností

Nie je to pritom ich jediný „domov“ mimo ich domu v Malinove, v ktorom ako rodina žijú. V Bratislave sa im stavia ďalší byt, ktorý chcú využívať najmä vtedy, keď budú mať v meste pracovné povinnosti. Zároveň je vo výstavbe aj chata mimo hlavného mesta, ktorá bola snom moderátorky a až do jej dokončenia ju jej manžel neuvidí.

Určite áno,“ odpovedala na otázku, či sa do Dubaja odsťahujú na dlhšie. „Pokiaľ to bude v našich silách, chceli by sme to striedať. Muž je biznismen na všetky strany a aj teraz tam má rozrobené nejaké veci. Ak bude možnosť, tak určite pôjdeme do Dubaja,” priznala.

Ich byt by mal byť hotový na konci budúceho roka a rozlohou je väčší, ako klasický trojizbák v Petržalke.

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: pluska.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News