Zdá sa ti, že ťa v televízii už nemôžu ničím prekvapiť? Nezabudnuteľné reality šou, ktoré pobláznili takmer celé Slovensko, ako Hotel Paradise, Vyvolení, Farma, Celebrity Camp, ale aj mnohé iné si vždy nájdu svojich fanúšikov. Ak máš prehľad aj o tých zahraničných, vieš, že môžu byť ešte bláznivejšie a pikantnejšie. Práve s jednou takou prichádza televízia Markíza.

Dvadsať mladých ľudí, jedna vila pri mori a boj o lásku i rozprávkovú výhru.“ Takto znie hlavná myšlienka reality šou Love Island, ktorá je známa po celom svete. A na Slovensku práve začína jej casting. Mladí ľudia zo Slovenska a Česka sa tak môžu ocitnúť na rozprávkovej dovolenke, ktorá však bude plná horúcich a napätých situácií.

Je ti tento koncept šou povedomý? Práve v Hoteli Paradise trávilo čas 10 ľudí s úlohou nájsť si partnera a dostať sa čo najďalej. Intrigy, konšpirácie, krátkodobé lásky a všetko, čo k tomu patrilo mohlo víťazstvu len dopomôcť. Ak si fanúšičkou Netflixu, potom ti nemohla ujsť podobná show s názvom Too hot to handle, v ktorej si rovnako mladí ľudia užívajú neviazanú zábavu v exotike, pričom pracujú na svojich vzťahoch. O rušné chvíle tak nie je núdza.

Počas súťaže spolu účastníci flirtujú, tvoria páry, zase ich rozbíjajú, zbližujú sa, formujú spojenectvá, intrigujú, a to všetko s jasným cieľom – dostať sa do finálovej dvojice. A čo si vyberú potom? Zláka ich vidina kopy peňazí, alebo budú radšej hlasovať pre lásku a spoločné šťastie? To tu ešte nebolo!“ objasňuje koncept televízia.

Show by sa mala vysielať na jeseň prostredníctvom streamovacej služby VOYO.

 

Zdroj: markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.