Záver augusta a prvé dni septembra sa spájajú nielen s koncom leta, ale aj so začiatkom novej televíznej sezóny. Po dvojmesačnej prestávke sa na obrazovky vracajú nové časti obľúbených seriálov a relácií, ale taktiež aj úplné novinky. Čo všetko si pripravili slovenské televízie tento raz?

Komerčné televízie Markíza a JOJ sa predbiehajú v tom, kto pritiahne k svojim programom viac divákov. Skúšajú to napríklad skorším začiatkom nových projektov ešte v posledných augustových dňoch a nečakajú až na september. Táto sezóna prinesie množstvo zaujímavých relácií a seriálov. Vieš, na čo všetko sa môžeš tešiť?

Ak si nedočkavá, TV Markíza ponúka možnosť pozrieť si nové časti aj pár dní pred televíznou premiérou prostredníctvom predplatenej služby Voyo.

Televízia JOJ

Seriál Nemocnica

Seriál z nemocničného prostredia už odštartoval a hneď si získal množstvo fanúšikov. Divákov prilákali aj známe herecké tváre, napríklad Nela Pocisková.

Rodinno-súťažná šou Dom snov

Vilo Rozboril je späť v novej relácii, v ktorej bude stavať mladomanželom nové domy. Podľa upútavky to však vyzerá na to, že si trochu zaspomíname aj na jeho dávnu reláciu Vilomeniny.

Komediálny seriál Zlatá rybka

O novom seriáli Zlatá rybka zatiaľ nevieme veľa informácií, iba že jednou z dvojíc budú Zuzka Porubjaková a Ľuboš Kostelný. Na prvé ukážky si budeme musieť počkať.

Súťaž Česko Slovensko má talent

Na obrazovky sa vracia talentová súťaž Česko Slovensko má talent vo svojej typickej porotcovskej zostave. Moderátormi budú Jasmina Alagič a David Gránský.

Kriminálny seriál Kraj

Herec Marián Mitaš zahviezdi v novom kriminálnom seriáli Kraj, o ktorom zatiaľ tiež nemáme viac informácií. Kde si však zahrá on, to býva vždy super.

Seriál Uhorčík (nové časti)

Nových častí by sa mali dočkať aj fanúšikovia seriálu Uhorčík. Nové ukážky zatiaľ síce dostupné nie sú, no určite sa máme na čo tešiť.

Televízia Markíza

Reality šou Farma

Už v pondelok štartuje nová séria reality šou Farma, ktorá by mala byť tento rok opäť úplne iná, než boli minulé ročníky. Moderátorkou ostáva Evelyn a prvé zábery prezrádzajú, že to bude zase zaujímavé.

Súťaž SuperStar

V nezmenenej zostave ostáva aj porota speváckej súťaže SuperStar, ktorá štartuje už 5. septembra. Určite sa môžeme tešiť na nových talentovaných mladých ľudí.

Reality šou Utajený šéf (nové časti)

V stredu 1. septembra štartujú nové časti Utajeného šéfa, v ktorých sa majitelia zamaskujú a zisťujú, ako to v ich firme naozaj funguje.

Seriál Oteckovia (nové časti)

V pondelok tiež štartuje nová séria seriálu Oteckovia a podľa prvých ukážok sa máme na čo tešiť. Štvorica oteckov opäť raz prežije množstvo zaujímavých a vtipných zážitkov.

Seriál Pán profesor (nové časti)

Veľkej obľube sa teší aj seriál Pán profesor, ktorý od 6. septembra prichádza už so svojou treťou sériou. Koho si si obľúbila najviac?

Seriál Sestričky (nové časti)

7. septembra sa dočkáme nových častí aj mimoriadne úspešného seriálu Sestričky. Uvidíme, ktorý seriál z nemocničného prostredia sa stane úspešnejším – novinka na JOJke alebo overená klasika na Markíze?

Seriál Horná Dolná (nové časti)

Nové časti seriálu Horná Dolná sú naplánované už 2. septembra. Vyzerá to na plno zábavy a smiechu.

Love Island (Voyo)

Na televízne obrazovky sa síce nová šou nedostane, no ak budeš mať Voyo, môžeš si pozrieť reality šou Love Island, ktorá by mala byť podobná relácii Too Hot to Handle. Bude to určite zaujímavé.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.