Každý z nás sa vo vypätých situáciách správa úplne inak. Najmä, ak sú v tom zapletené city a ide o nezhody vo vzťahu. Niekto má tichú domácnosť, niekto si problémy vydiskutuje, iný buchne dverami a ten ďalší zasa neovládne svoj hnev a agresivita u neho môže prejsť aj do fyzického útoku.

Nasledujúce 3 mužské znamenia patria k tým, ktoré svoj hnev nevedia ovládať a úplne ich pohltí. Dokážu spraviť niečo, čo nechcú a budú to neskôr ľutovať, tak si daj na nich pozor.

Baran

Tvrdohlavý ako baran sa nehovorí iba tak. Muž v tomto znamení má svoju hlavu a ide si za svojím už od malička. Je cieľavedomý, vášnivý a teda aj impulzívny. Ak sa s partnerkou pohnevá, dá jej to pocítiť. Býva často urazený a ovláda ho aktuálna nálada.

Keď sa dostane do konfliktu, ktorý ho poriadne rozčúli, kričí, hádže vecami a dokáže svoju polovičku aj udrieť. Aj keď ju nadovšetko miluje, neovládne sa. Keď na svojom zvládaní hnevu nebude sám pracovať, nikdy sa to nezmení.

Blíženci

V tomto mužovi prebývajú 2 osobnosti. Nikdy nevieš, ktorá ho aktuálne ovláda, takže je známy tým, že sa mu často mení nálada, no aj správanie. Niekedy je pri hádke úplne pokojný, až sa zdá, že ho to nezaujíma, inokedy vybuchne tak, že by si mala utekať.

Krik, výčitky, hádzanie taniermi a aj lietajúce facky. V danom momente sa nechá viesť vnútornou agresivitou a vôbec si neuvedomí, kam až zašiel. Keď mu to dôjde, rýchlo vychladne.

Lev

Muž Lev je človekom, ktorý má veľké ego a preto mu nechýba ani namyslenosť a arogancia. Je vášnivý a svoj „majetok“ v podobe partnerky si veľmi chráni. Ak príde k nezhodám, dá jasne najavo, že on je tu ten dominantný. A to nie len slovne.

Tak, ako v prírode, aj on je schopný zaútočiť, aby všetkým ukázal, že si vyžaduje rešpekt a poslušnosť. Toto znamenie sa považuje za najväčšieho tyrana.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.