Instagram/tvjoj, Instagram/slaytiiina

Doteraz ho poznali naozaj iba jeho fanúšikovia a sledovatelia, no po uplynulom týždni ho pozná celé Slovensko. Reč je o Adamovi, ktorý vystupuje aj pod prezývkou Slaytiiina. Na Instagrame má už 88-tisíc followerov a niekoľko tisíc mu pribudlo práve po účinkovaní v relácii Bez Servítky, kde sa síce veľmi nepredviedol so svojím kulinárskym umením, ale aj tak zaujal

Hosťom naservíroval špagety s kečupom a syrom alebo palacinky z polotovaru. Aj napriek tomu, že má iba 20 rokov, stihol toho už naozaj veľa. Okrem toho, že je influencer si buduje aj hudobnú kariéru a len pred pár dňami sa pochválil cover verziou známej skladby Šaty od Mariky Gombitovej.

Adam vystupuje ako drag queen, čo znamená, že sa rád oblieka do ženských vecí, maľuje sa a prezentuje sa ako žena. Z toho dôvodu si dosť potrpí na tom, ako vyzerá. V relácii priznal, že za zákroky minul už približne 15 až 20 tisíc eur a táto čiastka nie je ani zďaleka konečná.

Adam už podstúpil zväčšenie zadku, pretože ho chce mať podobný Nicki Minaj alebo Kim Kardashian. Pri jeho štíhlej postave naozaj vynikne. Hovoril tiež o svojich plánoch do budúcnosti. Ešte by si chcel dať natiahnuť oči a napichať botox do celej tváre. Jeden z týchto plánov si pred pár dňami aj čiastočne splnil.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News