instagram/explorerssaurus_

Každá žena zrejme vie, čo od vzťahu a svojho partnera očakáva. Ide o vlastnosti, správanie sa a iné veci, na ktorých jej záleží a túži po tom, aby boli splnené. Premýšľala si však niekedy nad tým, čo ale vo vzťahu vôbec netreba riešiť? Na čom nezáleží, aj keď ide o veci, kvôli ktorým vzniká množstvo hádok či sklamaní?

Priznaj sa, koľkokrát si už aj ty zažila, že si partnerovi vystrúhala scénu, aj keď neprávom. Či to on tebe? Alebo, koľkokrát si sa trápila kvôli veciam, pri ktorých sa ukázalo, že ide iba o tvoje zbytočné strachy a výmysly? Nuž, my ženy, vieme privolať pochybnosti a problémy aj tam, kde by sa nikdy neobjavili.

Prezradíme ti, čo by si vo vzťahu nemala riešiť všeobecne, ale aj to, čo je kľúčovým bodom, podľa ktorého zistíš, či ti stojí alebo nestojí míňať svoju energiu na daný „problém“.

Je jasné, že každá z nás má iné nastavenie mysle, iné očakávania, priority, inak vníma lásku aj vzťahy. A teda to, čo môže jednu neskutočne štvať, druhú nevytočí ani omylom. Všetko to závisí od tvojej povahy. Čo však za pozornosť nestojí žiadnej?

Poďme pekne po poriadku, keď sa do niekoho zamiluješ, musíš ho najprv vidieť. Práve výzor je niečo, čo by si riešiť nemala. Áno, keď si v dlhoročnom vzťahu, staráš sa aj o to, či tvoj milovaný športuje (veď ho chceš mať pri sebe fit ešte dlho) alebo čo si oblieka. No to, že nosí presne také nohavice, ktoré sa ti nepozdávajú, ešte neznamená, že to nemôže byť človek, s ktorým budeš šťastná.

Keď ho spoznáš, veľa sa dozvieš aj o jeho minulosti. Ani na tej absolútne nezáleží. Čo bolo, bolo. Netráp si hlavu kvôli jeho ex, minulým problémom či čomukoľvek, čo je už zabudnuté. Budeš sa tak zožierať pre niečo, čo sa aj tak nezmení.

Nesedí ti jeho rodina či priatelia? Teda, buď sa s nimi zmieriš alebo ich budeš ignorovať. Sú súčasťou jeho života a nikto by nemal iného človeka nútiť, aby sa na svojich blížnych vykašľal. Môže sa stať, že ani on sa nebude páčiť tvojim kamarátkam, no predstav si, že ani ich názor si nemusíš brať k srdcu, ak ho skutočne miluješ.

Má koníčky, pre ktoré nemáš pochopenie? Skvelé! Znamená to, že budete mať vždy aj čas na svoj vlastný život a záľuby, čo prospeje každému vzťahu. Na čo sa budeš trápiť tým, že sa ti jeho záľuby nepáčia? Ani on ti nemôže zakázať tie tvoje.

Nemá peniaze na drahé dary? Láska sa nedá kúpiť. Nepamätá si dátum vášho výročia? City sa dokazujú inak.

Je jedno, aký „problém“ vo vzťahu vidíš, no pamätaj si, že ak priamo neohrozuje váš vzťah, vašu budúcnosť a ak vašu lásku neničí, potom to nemá cenu rozoberať. Sústreď sa na to dobré, užívaj si spoločný čas a nedovoľ, aby vás rozdelilo niečo, čo nemá žiadnu váhu. Veď tvoje svedomie ti s tým pomôže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating