Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Pokiaľ si myslíš, že zbaliť chlapa je ťažké, dnes sa presvedčíš o opaku. Vlastne pochopíš, že je to vcelku jednoduché, len musíš vedieť ako na to. Každý muž má niečo, čomu neodolá.

Zisti to podľa jeho znamenia a dostaneš ho hneď.

Baran

Na muža v znamení Barana platí upravený výzor. Pokiaľ ho chceš zaujať a dostať, mala by si byť vždy namaľovaná, upravená, učesaná a na sebe by si mala mať to najkrajšie oblečenie.

Býk

Pokiaľ chceš ulahodiť Býkovi, dopraj mu pred milovaním masáž. Vďaka tomu ho zvedieš a bude chcieť s*x s tebou opakovať. Avšak, masáž neurýchli. Dopraj mu ju dlhšiu, pretože aj tvoje uspokojenie bude potom trvať dlhšie.

Blíženci

Muža v tomto znamení zbalíš najlepšie na komplimenty. Rád počúva, aký je úžasný, skvelý, pekný, milý, úspešný a tak ďalej. Vďaka tomu bude celý patriť iba tebe.

Rak

Ak chceš mať muža Raka, mala by si byť nežnou a krehkou. Nežné dotyky u neho spôsobia výbuch vášne a prebudíš v ňom gentlemana, ktorý po tebe bude túžiť.

Lev

Na Leva zaberá najviac hravosť. Aby si ho zbalila, musíš byť trochu ako malé dieťa. Objavovať, skúmať, pýtať sa a byť neustále zvedavá. Táto vlastnosť ho privádza do šialenstva.

Panna

Na chlapa v tomto znamení urobíš dojem, keď budeš súhlasiť s rýchlym s*xom. Panna nie je na dlhé romantické milovanie, preto si ho rýchlovkou získaš a bude patriť len tebe.

Váhy

Pokiaľ budeš experimentovať, chlapa v znamení Váhy si udržíš najľahšie. Ak ho chceš zbaliť, nebráň sa im. Nemala by si byť uzatvorená a skúšať len to, čo poznáš. Neboj sa objavovať aj nové veci.

Škorpión

Škorpiónovi urobíš najväčšiu radosť, keď budeš poddajná a v posteli submisívna. Vďaka tomu sa bude cítiť ako pán sveta, a preto sa do teba zamiluje a budeš ho mať. Je to jednoduché, že?

Strelec

Pokiaľ chceš zbaliť Strelca, mala by si ho vášnivo navnadiť. Najlepšie urobíš, keď mu budeš posielať svoje odvážne a odhalené fotky. Okamžite sa vzruší a celý deň bude myslieť iba na teba.

Kozorožec

Možno je to nudné, no Kozorožca zbalíš najľahšie na to, ak budeš dodržiavať správnu hygienu. Podľa neho by mala žena za každej situácie pekne voňať a byť čistá. Splň mu to.

Vodnár

Pri Vodnárovi musíš mať poriadnu fantáziu. Ak ho chceš zbaliť, nemala by si byť obmedzená len na 2-3 polohy, ktoré sú pre teba komfortné. Keď sa otvoríš novým veciam, bude na tebe závislý.

Ryby

Tohto muža zbalíš najrýchlejšie tým, že budeš vernou ženou. Nemala by si sa počas randenia s ním stretávať s niekým iným alebo mu klamať. Namotá sa hlavne na bezpečie, ktoré mu musíš vytvoriť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.