Unsplash/Krists Luhaers

Kiná sa konečne otvorili a popresúvané premiéry filmov stanovili nové dátumy. Na aké filmy sa teda môžeš tešiť?

Das Perfekte Geheimnis (Takmer dokonalé tajomstvá)

Partička priateľov sa stretne na spoločnej večeri. Dohodnú sa, že položia všetci telefóny na stôl a všetky smsky, ktoré prídu, budú čítať nahlas a telefonáty budú na hlasitom odposluchu. Skrýva niekto z nich niečo? Dátum premiéry je 18. júna.

The High Note (Kalifornský sen)

V hlavnej úlohe Dakota Johnson, hviezda série Päťdesiat odtieňov. Hudobná romanca, príbeh o tŕnistej ceste za svojím snom. Dátum premiéry je 18. júna.

The Spongebob Movie (Spongebob vo filme)

Spongebob je morská hubka, ktorú pozná snáď každý. Tvorcovia úspešného seriálu vytvorili film, ktorý má u nás premiéru začiatkom augusta. Spongebob vyrazí na nebezpečnú cestu zachrániť svojho najlepšieho priateľa Garyho. Dátum premiéry je 6. augusta.

Wonder Woman 1984

Superhrdinský film od DC Comics. Dej filmu sa odohráva v 80. rokoch, kde proti superhrdinke Wonder Woman budú stáť dvaja zločinci. Dátum premiéry je 1. októbra 2020.

No Time To Die (Nie je čas zomrieť)

James Bond, agent 007, si užíva bezstarostný život a zaslúžený oddych. Takýto život sa ale veľmi rýchlo skončí, keď Jamesa požiada o pomoc jeho starý priateľ Felix z CIA. Dátum premiéry je 19. novembra.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife