Mýty o manželstve

Rôzne mýty existujú v každej oblasti. A týka sa to aj vzťahov a hlavne manželstva. Mnohé ženy dúfajú, že po svadbe sa ich partner zmení, začne sa správať inak a prestane robiť určité veci alebo sa ich úplne vzdá. Toto sú 3 mýty o manželstve, ktorým možno ešte stále veríš aj ty.

Partner bude tráviť menej času s kamarátmi

Alebo sa s niektorými z nich úplne prestane baviť. Veď je predsa ženatý, tak by mal všetok čas tráviť s rodinou. Lenže pokiaľ ste v zdravom vzťahu, kamaráti a záujmy tvojho partnera musia byť rovnako dôležité ako aj manželstvo a láska.

Sú to jednoducho nenahraditeľné časti nášho života a nemali by sme sa ich vzdávať, keď chceme normálne fungovať a byť v rovnováhe. Pochybujem, že ak by si ty bola na jeho mieste, tak by si sa s veľkým nadšením vzdala svojich kamarátov a času s nimi. Takže nemala by si to vyžadovať ani od neho.

Prestane sa pozerať na iné ženy

Pekných žien je veľa a nemôžeš s tým nesúhlasiť. Kebyže na ne tvoj partner doslova zíza a ešte aj pred tebou, vtedy by si to mohla považovať za problém. Priznaj si, že ty tiež neprestaneš pozerať dobrý film, pokiaľ v ňom hrá nejaký pekný herec.

Alebo keď kráčaš mestom, tak sa nepozeráš výlučne pod nohy, aby si sa nedajbože nepozrela na nejakého pekného muža. Preto by si to nemala žiadať ani od svojho partnera a zakazovať mu to.

Vaše názory budú rovnaké

Veď ste predsa manželia, tak musíte mať na všetko rovnaký názor. Áno, to, že by ste ako rodina mali držať spolu, je síce pravda, ale neznamená to, že sa musíte na veci pozerať úplne rovnako.

Práve táto odlišnosť z vás robí unikátne a zaujímavé osobnosti, ktoré majú čo ponúknuť svojej polovičke. Dôležité je, aby ste mali podobné životné hodnoty, ktoré tvoria základ pre šťastné a úspešné manželstvo.

V tomto našom článku sa dozvieš o znakoch, vďaka ktorým odhalíš, že tvoj partner už premýšľa nad manželstvom. Čaká ťa už čoskoro svadba? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating