Photo by Kyle Broad from Unsplash

Máš za sebou nepekný rozchod a stále rozmýšľaš nad tým, či už je ten správny čas posunúť sa vpred? Mala by si vedieť, že nič netreba uponáhľať, lebo ak sa vrhneš bezhlavo do ďalšieho vzťahu, nemusí to dopadnúť dobre.

Pripravili sme si pre teba krátky test, v ktorom odpovedaj naozaj úprimne. Iba tak zistíš, či už si na ďalší vzťah pripravená.

Ako dlho si už sama?

Ako prebiehal váš rozchod?

Ako teraz zvyčajne tráviš piatkový večer?

Vieš si predstaviť momentálne život bez muža?

Premýšľaš nad svojimi bývalými vzťahmi?

Si so sebou spokojná?

Koľko času venuješ svojej práci?

Čo by si urobila, ak by chlap chcel, aby si sa úplne zmenila?

Bola si už od rozchodu na nejakom rande?

Čo pre teba znamená svadba?

Myslíš si, že si už pripravená na ďalší vzťah?
Na vzťah ešte zabudni.
Moja, rozchod si ešte ani zďaleka neprekonala, aj keď sa snažíš oklamať, že áno. Najskôr sa musíš naučiť žiť sama so sebou, vyskúšaj si, čo všetko prináša single život a až potom začni hľadať toho pravého.
Nevieš sa rozhodnúť, no si na dobrej ceste.
Snažíš sa svojho bývalého dostať z hlavy a pomaly prichádzaš na to, že život single ženy nemusí byť až taký zlý. Niekedy ťa ale prepadne nostalgia a len sedíš doma, spomínaš a sem-tam si poplačeš. Nezačínaj vzťah za každú cenu, iba ak si budeš naozaj myslieť, že to môže vyjsť.
Gratulujeme, si úplne pripravená!
Prišla si na to, že život single nie je až taký zlý a že chlap ti momentálne až tak nechýba? Je dôležité uvedomiť si to, pretože až takto si plne otvorená všetkému, čo príde. Ak spoznáš niekoho zaujímavého, pokojne ho vpusti do svojho života. No ak nie, užívaj si aj naďalej.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating