Pozitívne myslenie je základ každého úspechu. My ti ukážeme, že sa dá tvoja myseľ „preprogramovať“ a mať krajšie zajtrajšky. 

Každý ma z času na čas zlý deň, no nemá zlý život. Vždy sa nájde niečo, čo ti môže vyčariť úsmev na tvári. Ak sa ti teraz stala strašná vec a si presvedčená,  že sa ti už nikdy nebude dariť, vyvedieme ťa z omylu. Máš toho oveľa viac ako si myslíš.

zdroj: Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Pozri sa na seba, si zdravá, máš obe ruky aj nohy, nemáš žiadnu psychickú poruchu. Patríš ku tým vyvoleným ľuďom na zemi, ktorí majú možnosť študovať a vzdelávať sa. Žiješ v demokratickej krajine, nestrieľajú na teba a máš aj svoje práva. Nie je to dostatok dôvodov na to, aby si bola šťastná?

Čuduješ sa, že sa ti v živote nedarí? Možno je to práve kvôli tomu, ako myslíš. Nehovor si, že na to nemáš, to nedosiahneš. Zmeň to na formulku, hoci je to náročné, ja to zvládnem. A ak sa mi to nevydarí, poučím sa z chýb. Veď tie sú niekedy oveľa cennejšie ako jeden veľký úspech, ku ktorému si prišla ani nevieš ako.

zdroj: unsplash.com

Vždy sa snaž vidieť všetko v lepšom svetle. Pristupovať k veciam pozitívne a nelámať si hlavu nad niečím, nad čím nemám kontrolu a nedokážeš zmeniť. Tvoj život sa zmení od okamihu ako budeš reagovať na podnety z okolia. Ak budeš veci vnímať pozitívne, budeš pozitívne myslieť, čaká ťa lepší život.

Správna energia ti prinesie tých správnych ľudí, ktorých duša bude pripravená ladiť s tou tvojou. Preto si musíš uvedomiť, že ty si tá sila. Ty si to, čo vravíš a ako sa správaš. Ty si tou osobou, ktorá žije život a ovplyvňuje ho ostatným.

Tvoj život bude presne takým, akým si ho tvoríš ty sám. Tak preto mysli pozitívne a budú sa ti diať aj dobré veci. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.