Ste spolu pár týždňov a ty ešte stále poriadne nevieš, na čom si? Nedokážeš vôbec posúdiť, či to s tebou myslí vážne alebo sa len zahráva a má ťa len pre prípad núdze?

Pripravili sme si pre teba kvíz, v ktorom ho môžeš poriadne otestovať a zistiť, ako to medzi vami je. Považuje ťa za niekoho, s kým chce dlhodobý vzťah alebo sa s tebou len zabáva a si mu dobrá len na to jedno?

Ako prejavuje svoj záujem o teba?

Ako zvykne vyzerať vaše rande?

Ako sa k tebe správa na verejnosti?

Môžeš sa na neho spoľahnúť a povedať mu čokoľvek?

Čo urobí, keď potrebuješ jeho pomoc a on má naplánované ísť s kamošmi von?

Ako často ťa zahŕňa komplimentmi?

Poznáš jeho priateľov a vychádzaš s nimi dobre?

Ako najradšej trávi svoj voľný čas?

Rozpráva niekedy o spoločných plánoch do budúcnosti?

Ako zareaguje, keď mu povieš, že sa ti nepáči niečo, čo robí?

Myslí to s tebou naozaj vážne alebo to len hrá?
Je do teba zbláznený a určite chce s tebou ostať aj naďalej.
Máš naozaj šťastie, lebo si našla chlapa, ktorý to s tebou myslí vážne a vníma ťa ako ženu, s ktorou chce dlhodobý vzťah. Zaujíma ho ako sa máš, či ťa niečo netrápi a vždy sa snaží urobiť ti radosť. Ak to isté cítiš k nemu aj ty, vyzerá to, že spolu prežijete krásny život.
Ani sám ešte nevie, čo od života chce.
Niekedy to vyzerá, že ťa má naozaj veľmi rád a chcel by s tebou ostať, no potom urobí niečo, čo to celé vyvráti a ty nevieš, čo si máš myslieť. Vyzerá to tak, že ani on sám zatiaľ nevie, čo poriadne chce. Daj mu ešte trochu času, aby si zistil, či ťa naozaj chce. Alebo sa ho rovno na to opýtaj a uvidíš ako zareaguje.
Len to na teba hrá a poslúžila si mu ako zábava.
Mrzí nás, že ti to musíme povedať, ale zjavne sa len potreboval zabaviť a ty si mu práve prišla do cesty. Nič nenasvedčuje tomu, že by to s tebou myslel vážne. Ešte asi nedospel do štádia, kedy by túžil po dlhodobom vzťahu a hľadá len krátkodobé rozptýlenia.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.