Pár v zime - mužské znamenia

Nemusí ísť nevyhnutne iba o žiarlivosť. Vo vzťahu môže nastať nedôvera v mnohých smeroch, aj z mnohých príčin. Je to však veľký problém, pretože práve dôvera a úprimnosť sú základom každej zdravej lásky, ktorá má pred sebou šťastnú budúcnosť. Tieto mužské znamenia to však celé robia ťažšie.

Majú vo svojej povahe to, že vo vzťahu nevedia partnerke dôverovať na 100 %, preto vznikajú mnohé, častokrát i zbytočné, konflikty. Na ktoré znamenia to platí a prečo?

Rak

Muž narodený ako Rak, je veľmi citlivý, rodinne založený a priateľský. Aj keď to vyzerá, že je to skvelá kombinácia pre partnera, nie je to vždy tak. Keď sa zamiluje, na svojej polovičke je priam závislý. Má strach, že by ho raz opustila, tak ju občas priam až dusí.

I keby si ako jeho partnerka išla len do obchodu, bude mať „nevinnú“ poznámku, či si tam nejdeš niekoho hľadať. Jednoducho, kombinácia strachu zo straty lásky a žiarlivosti z neho robí nedôverčivú osobu.

Kozorožec

Kozorožec vystupuje ako veľmi spoľahlivý, silný a zároveň romantický partner. Má však rád, keď má veci pod kontrolou, a teda, aj svoju polovičku. Nerobí žiarlivostné scény, no tajne si dáva veľký pozor na to, aby mu jeho drahá nenasadila parohy. A nejde len o tento smer vo vzťahu.

Nedôverčivosť sa prejavuje aj vtedy, keď by sa mal na partnerku spoľahnúť v obyčajných veciach, ako je napríklad platenie účtov. Keďže chce mať o všetkom prehľad, vždy skontroluje, či to urobila, aby mal dušu na pokoji.

Býk

Muž tohto znamenia je vo vzťahu veľmi tvrdohlavý. V spojitosti s tým, že svoju partnerku občas berie ako svoj majetok, keď si dá do hlavy, že by mu ju chcel niekto prebrať, nikto mu to nevyvráti. Na lásku sa dokáže upnúť tak, že má žena pocit, ako by mu musela hlásiť každý svoj krok.

Keď ti pri ňom príde správa na mobil, hneď si všimneš, ako zazerá, len aby vedel, kto ti okrem neho píše.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy