Pexels.com

Spomínaš si na tie dni, kedy si si prial byť tým najlepším, najvernejším no hlavne najúprimnejším priateľom? Na dni, kedy si bol po uši zamilovaný a chcel si všetko hneď, no tvoja priateľka chcela dať všetkému čas? Bolo to krásne obdobie, verím..Cítil si sa byť silný, akým si nebol nikdy predtým. Myslel si si, že sa dokážeš zmeniť a nepotrebuješ byť každý večer s inou, pretože si mal všetko..Všetko, až do chvíle, kým si to nezahodil..

Potreby sú niekedy omnoho silnejšie, než city, ktoré prechovávame voči druhým. Rovnako, ako boli i tie tvoje. To krásne dievča, s vierou v srdci, ktoré ťa viedlo svetom ako rozprávkou si opustil práve kvôli tvojim potrebám. Bol si si vedomý toho, že robíš najhoršiu vec, no i napriek tomu si sa nevrátil.. Priateľka ťa nechala ísť, pretože jej záležalo na tvojom dobre. Pretože vedela, že ti nemôže dať to, po čom tvoje srdce tak dychtivo túži..

tumblr.com tumblr.com

A potom sa to začalo. Trápilo ťa to, no vedel si, že sa už nič nedá vrátiť späť. Pomaly si sa začal meniť na človeka, akým si nechcel byť ani v tvojich najhorších predstavách. Snažil si sa zabudnúť na to krásne, čo ťa v živote postretlo a zároveň odišlo. Práve vtedy si začal strácať úctu voči sebe, rodine, priateľom no najmä voči dievčatám, ktoré si náhodne spoznal. V každej z nich si sa snažil nájsť kúsok tej pravej. Tej, ktorá bola nenávratne preč. Popri tom všetkom si zabudol, že každá bola jedinečná, ani jedna z nich nebola rovnaká. Tie dievčatá mali srdcia, city a potreby, ktoré si ty sebecky uvádzal na prvé miesto.

tumblr.com

Možno je môj pohľad príliš subjektívny a všetko bolo úplne inak..Ale nezabúdaj na to, čo bolo tvojou prioritou vtedy, keď si sa cítil byť šťastným, silným a zraniteľným zároveň.

Prosím pamätaj, že viera v lásku a láska samotná ti pomôže prekonať túžbu po potrebách. Hodiny strávené vo fitness centre a počet dievčat, s ktorými si sa zaplietol z teba muža neurobia. Tak nebuď aj naďalej chlapcom hľadajúcim samého seba v preplnenom dave ľudí.

Staň sa mužom hodným byť po boku ženy, ktorá ti dala viac úcty, dôvery a pravdy, než ktorákoľvek iná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating