Photo by Gian Cescon on Unsplash.com

Mužov nikdy nepochopíme. Tak, ako oni nechápu nás, aj im sa je ťažké dostať do hlavy. Dnes ti však ukážem a predstavím znamenia žien, ktoré muži priam milujú.

Je medzi nimi aj to tvoje?

Ryby

Táto žena má neskutočné šťastie. Mužov priťahujú ženy, ktoré v sebe majú tajuplnosť a dajú mužom pocit, že sa o nich môžu postarať. Je ideálnou ženou na dlhé zimné večery, kedy sa môžu spolu pozhovárať o veciach do hĺbky. Občas utrúsi sarkastické poznámky, no to len preto, pretože si nechce ľudí moc pripúšťať k telu. Keď ju však priťahuje muž, ktorý ju chce, vie, že našla lásku na celý život.

Blíženci

Muži majú šťastie. So ženou narodenou v tomto znamení je život zábavný. Priťahuje ich hlavne jej zvedavá povaha a to, že sa s ňou nebudú nudiť. Nikdy u nej nenájdete poriadok, no keď chce upratovať, poupratuje úplne všetko. Častokrát sa stane, že prepásne muža, ktorý má o ňu záujem a flirtuje s ňou. Vie však, že ak by ju naozaj chcel, bol by vytrvalý, pretože táto žena má naozaj čo ponúknuť.

Baran

Táto žena vždy ukáže svojho bojovného ducha. Muži na nej často obdivujú to, ako sa pre vec nadchne a urobí všetko to, čo si zaumienila. Vždy verí v to, že všetko bude dobré a z každého sklamania si berie len to, čo je optimistické a verí, že ju to niekam posunie. V láske je niekedy dominantná, no keď s ňou flirtuje muž, nechá sa rada zviesť.

Lev

Žena, ktorá sa narodila v znamení Leva má veľké šťastie. Je veľmi krásna a talentovaná. Je priťahovaná mužmi, pretože už od samého začiatku vie byť stredobodom pozornosti a vie ako si mužov získať. Správanie je pre ňu kľúčové a rozhodne nechce mať muža, ktorý neovláda aspoň základy etikety. Rada robí viac vecí naraz a preto zvláda byť príťažlivá, krásna, no zároveň sa poriadne stará o domácnosť.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating