Zamilovaný pár na lúke
Pexels/Vlada Karpovich

Niekedy je vášeň neskrotná, ale nemáte veľa času. Aj taká rýchlovka sa vie postarať o vaše blaho, no treba poznať tie správne polohy. Sú určené pre rýchle milovanie a ver tomu, že aj vyvrcholenie príde bleskovo. Či už na jeho alebo aj na tvojej strane

Na bruchu

Poloha, počas ktorej ležíš na bruchu a tvoj partner do teba vstupuje odzadu, je skvelá na rýchly s*x. Zvyčajne vedie aj k rýchlemu uspokojeniu, pretože ponúka hlboké vniknutie a to muža vzrušuje. Otázne už je, či je pohodlná aj pre teba. Ak áno, nemusíš sa jej brániť. Zaraď ju do rutiny 1 x týždenne a uvidíš, ako sa vám zmení vzťah.

Misionár

Rýchlovka nie je len o experimentovaní. Čuduješ sa? Vôbec nemusíš. Misionár je stará dobrá klasika, ktorá však nikdy nesklame. V tejto polohe si to môžeš s priateľom skutočne užiť aj vtedy, keď sa ponáhľate. Je v nej totiž najjednoduchšie stimulovať citlivé miesta, preto môžete dosiahnuť vrchol obaja rýchlo. 

Keď sa ti to nepodarí, muž by mal vedieť, že ťa má dorobiť po jeho vrchole. Nenápadne mu to v tej situácii pripomeň, aby ste sa mohli ďalej venovať činnostiam, ktoré ste vykonávali predtým.

Pár na pláži sa bozkáva
zdroj: Pexels/Adam Kontor

Trón

Táto poloha je skvelá pre rýchle milovanie a uspokojenie ústami alebo rukami. Keď chceš priateľa potešiť, povedz mu, nech si sadne na stoličku a ty si pred neho kľakni. Potom je už celá akcia na tebe a ver tomu, že sa ti bude páčiť. Ocitneš sa totiž úplne medzi jeho stehnami a budeš mať preto najlepšiu polohu na to, aby si si ho do úst zobrala celého. Takáto rýchlovka dostane každého muža do varu.

Milovanie na stole

Pri tejto polohe máš istotu, že ju môžeš vykonávať kdekoľvek, lebo v každej miestnosti sa nájde nejaký stôl. Mala by si teda sedieť na vyvýšenom povrchu, roztiahnuť nohy a už len čakať na pocity blaha. Tvoj partner by mal stáť a prirážať do teba tempom, ktoré najviac vyhovuje vám obom. Vďaka tomu, že bude mať voľnú ruku a nad všetkým kontrolu, sa spraví do pár minút (niekedy sekúnd).

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating