Piatkový večer strávený s kamarátkami vonku pri popíjaní prosecca, vína alebo tvrdého alkoholu si vie predstaviť asi každá z nás. No potom prichádza časť večera nazývaná MUŽI, ktorí buď všetko pokazia alebo práve naopak, vylepšia večer možno práve tebe. Aké sú ich triky, ktorými obalamutia nejeden ženský mozog?

Muži sú záhadné stvorenia, s ktorými sa neradno zahrávať (aj keď za skúšku to stojí). Prečo? Pretože oni sa chcú zahrávať s nami. My ti prezradíme, aké sú ich najčastejšie finty, k tomu, aby ťa dostali tam, kam chcú. Vyspovedali sme našich slovenských mládencov. Napriek tomu, že si tieto „tajomstvá“ chceli nechať pre seba, sme ich nakoniec zlomili a vytárali aj to, čo nemuseli.

Každé druhé slovo lichôtka

Povedzme si to otvorene, mažú nám med okolo úst a automaticky očakávajú otvorené náruče a rozkročené nohy. V skrate presne toto očakávajú muži po jednej lichôtke. No pravda je taká, že sú ženy, na ktoré musia použiť tých „oblbovákov“ o niečo viac. Tomáš nám to vysvetlil takto: „Ak si chceš ženu získať, jednoducho jej musíš ukázať a povedať aj to, čo nie je až tak úplná pravda.“ 

Každým drinkom povoľnejšia

Poznáme to snáď každá, po vypití nejakého toho drinku, dvoch, troch, šiestich, sme odvaha sama. Nebojíme sa skúšať nové veci a aj tie, ktoré by sme si mohli odpustiť. Opačné pohlavie to veľmi rado využíva a muži sa radi podujmú na túto činnosť.

Napriek tomu, že im to môže poriadne odľahčiť peňaženku, sa do toho hrnú a idú cez mŕtvoly. „Nie je snáď nič horšie, ako keď sa celý večer staráš o jednu ženu, kupuješ jej drinky, hádžeš jej lichôtky a ona bez mihnutia oka povie, že ide domov bez teba,“ prezradil Ivan.

Rovno na vec

Mnoho mužov sa s tým jednoducho nepára. Povedia, čo chcú a ak je odpoveď záporná, skrátka ulovia inú korisť a ďalej neriešia. „Neznášam byť v neistote, preto sa rovno spýtam či niečo bude. Ak ma odmietne, odkráčam za ďalšou,“ povedal Samuel.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.