Pexels/Dziana Hasanbekava

Škorpión

Príťažlivý muž v znamení Škorpióna sa nevere tiež ťažko vyhne. V jeho prípade však nemusí ísť o tú fyzickú, no šteklivým správam sa neubráni. Pokiaľ je vo vzťahu, na s*x s inou ani nepomyslí, pretože je zásadový. Avšak, s inými ženami si bude tajne písať a to sa dá za neveru považovať tiež.

Vo svojom živote potrebuje adrenalín, dobrodružstvo a záhady. Je pre neho magické, keď môže niečo pred svojou priateľkou skrývať. Nemá z toho zlý pocit, pretože je charakteristický svojou záhadnosťou od začiatku.

Ryby

Posledný chlap je v znamení Ryby. Je veľmi citlivý a každá negatívna vec sa ho hlboko dotkne. Neznesie kritiku, preto ju ani veľmi nevyhľadáva. Myslí si o sebe, že je dobrý, no keď ho niekto skritizuje, začne o sebe pochybovať.

Svoju partnerku nepodvedie fyzicky, no stane sa to v myšlienkach. Vo vzťahu môže prežívať turbulentné obdobie a tak, keď na neho nebude príjemná, môže myslieť na to, aké skvelé to bolo s jeho ex. Myšlienkam na bývalú priateľku, ich spoločné zážitky, milovanie a jej podporu, sa ubráni veľmi ťažko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy