Pexels/Anete Lusina

Milovať seba samého dá niekedy poriadne zabrať. Avšak, nie týmto mužom. Práve v týchto 2 znameniach sa narodili chlapi, ktorí sú narcisti a príliš samoľúbi. Nezapochybujú o sebe a myslia si, že sú jednoducho dokonalí.

Lev

Muž v tomto znamení by chcel mať nad všetkými kontrolu. Často sa správa tak, ako by bol vládcom celej rodiny, rád rozkazuje a jeho pravidlá sa musia striktne dodržiavať. Ak máš Leva vo svojom živote, určite už vieš, že jeho najsilnejšou vlastnosťou je sebeckosť, pretože sa nerád delí. Nemá rád konkurenciu, preto je vo vzťahu niekedy žiarlivý a preháňa to s kontrolovaním.

Jeho narcizmus sa prejavuje tak, že od partnerky vyžaduje neustále pochvaly, uznanie a pozitívne slová. Samoľúbosť tohto znamenia nemá hraníc, pretože podľa neho nie je nikto dokonalejší, než je on sám. Vlastné chyby nevidí, no rád hodnotí druhých a súdi ich podľa toho, čo urobili zle.

Škorpión

S mužom Škorpiónom je to trochu zložitejšie. Za svoj narcizmus skrýva to, že si neverí a je málo sebavedomý. Do svojho života si priťahuje iba ľudí, ktorí ho využijú a ľúbia falošne, pretože sám sa nevie dostatočne milovať. V spoločnosti však vyžaruje sebavedome a vystatuje sa svojimi úspechmi. Od partnerky taktiež požaduje slová uznania, potešenia a v žiadnom prípade ho nemôže kritizovať.

V skutočnosti však trpí pocitom toho, že nie je dosť dobrý. Jeho samoľúbosť je len ochranný štít, aby na to nikto neprišiel a neublížil mu. Vie, že ľudia sú v dnešnej dobe krutí, preto si nemôže dovoliť byť sám sebou v každej situácii.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy