instagram.com/pedroteixeirar7

Starostlivosť o domácnosť bola dlho vnímaná ako ženská práca. Postupne to tak nie je a búrajú sa stereotypy. O domácnosť by sa mali starať rovnakým dielom všetci – na pohlaví nezáleží.

Práve muži narodení v týchto znameniach milujú upratovanie. Starostlivosť o domácnosť im ide od ruky a upratujú dennodenne.

Panna

Ako už iste vieš, muž Panna je veľký perfekcionista. Všetko musí mať svoje miesto a neznáša, ak nie je poupratované. V jeho mysli môže byť neporiadok, no v byte musí byť vždy čisto. Pravdepodobne si tým kompenzuje svoje „rozhádzané“ myšlienky. Je založený skôr prakticky (city nevie prejavovať), preto aj pri narodeninách uprednostňuje darčeky do domácnosti a nie niečo, na čo by mal spomienku.

Býk

Muž v znamení Býka je veľmi rozumný. Nie je zástancom toho, že žena patrí do kuchyne a muž do práce, pretože vie, že to môže byť aj naopak. Nemá problém navariť večeru a keď získa svoju vysnívanú ženu, je ochotný jej variť každý deň. Miluje domáce jedlo, hlavne keď vie, aké suroviny tam dal. Jeho obľúbené miesto v dome je kuchyňa – tam sa cíti sám sebou. Vie si po sebe všetky riady poupratovať a vôbec po ňom nezostáva kuchyňa špinavá.

Strelec

Tento muž je podobný mužovi v znamení Panna. Je založený skôr prakticky – nejde mu o city, len o pocit potešenia samého seba. Jeho vzťahy bývajú povrchné, pretože ešte nestretol tú pravú. Býva sám a tak upratovanie zostáva na ňom. Vie, že nikto iný to za neho nespraví. Upratuje hneď ráno, pretože ho teší myšlienka, že potom bude mať voľný deň.

Rak

Muž v znamení Raka je veľmi citlivý na neporiadok. Už od detstva musel doma pomáhať, preto neznesie, ak niekde vidí neuprataný byt alebo dom. Rád vysáva, pretože je pre neho upokojujúce sledovať, ako mizne prach. Pre neho je upratovanie hobby – niekedy by nechcel celé dni nič iné robiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy