Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Už vieš, s akými mužmi zažijú ženy to najlepšie milovanie. No čo chlapi? Dnes sa dozvieš, s akými partnerkami si to najviac užívajú a po akých snívajú.

Sebavedomá žena

V prvom rade ide o sebavedomie. Žena môže byť najkrajšia na svete, no ak sa hanbí, bojí sa a má stiahnutý žalúdok, dobré milovanie muža nečaká. Chlapov to najviac baví so ženou, ktorá dokáže zo seba strhnúť šaty a dotyky svojho vlastného tela jej nevadia, no priam si ich užíva. Vtedy je na nej poznať, že si verí a je sebavedomá.

Žena s kilami naviac

Áno, naozaj to tak je. Ako už naše staré mamy hovorili – ženu má muž vedieť za niečo chytiť. Mala by mať pekné krivky, ktoré zvýraznia jej ženskosť. Žiadny chlap sa neotočí za niekým, kto má 40 kíl aj s topánkami. Väčšine sa kosti nepáčia, chcú poriadne melóny a zadok. Preto by si mala dobre jesť, cvičiť a postavu formovať, nech sa nemusíš za nič hanbiť.

Skúsená partnerka

Skúsenosti robia majstra majstrom. Aj keď môžu niektorí muži naraziť aj na pannu, väčšinou ich lákajú ženušky, ktoré už v posteli niečo vedia. Vďaka tomu si s*x užijú a nepôsobí to tak, akoby sa milovali so sochou. Pretože, buďme úprimní, niektoré dievčatá sa tak pri tom tvária.

Odvážna milenka

Taká, ktorá chce všetko vyskúšať. Nevadí jej, že nemá s partnerom očný kontakt, iba si to užíva a vychutnáva. Nemá problém meniť polohy – byť na posteli, zrazu byť na zemi, potom zase na bruchu, na štyroch, neskôr pri okne, a tak ďalej. Taktiež sa táto partnerka nebojí milovania vonku. Či už je to park, v aute, na pikniku alebo priamo v lese. Je odvážna a rada posúva svoje hranice.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.