Rozdiely v niektorých vlastnostiach, ktoré majú ženy a muži, si mohla spozorovať aj sama. No čo s tými rozdielmi, ktoré nevidíš na prvý pohľad? Tie ti prezradia hviezdy a znamenia. Čítaj ďalej, ak sa chceš dozvedieť niečo viac.

Baran

Žena v znamení Barana má veľmi hlasný smiech, no dokým ju nespoznáš, vie byť poriadne tichá. Rada hrá spoločenské hry a vždy každého miluje s otvoreným srdcom.

Muž v znamení Barana sa miluje s niekým hádať, no za účelom vymenenia si názorov – nikdy nie s tým účelom, aby niekoho zranil. Je veľmi lenivý na domáce práce, no veľmi rád športuje.

Býk

Žena v znamení Býka je veľmi zábavná, ale často si mýli informácie. Nikdy neplače a naozaj sa zaujíma o módu.

Muž v tomto znamení si stále robí o niečo starosti. Miluje párty život, oddychovanie a jeho výraznou vlastnosťou je dochvíľnosť – všade je načas.

View this post on Instagram

Nap time with you

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Žena v tomto znamení je naozaj múdra, vie hovoriť náhodné fakty o živote a nikdy s ňou nie je nuda. Miluje ľudí, no niekedy túži aj po samote. Muž v znamení Blížencov je otvorený novým príležitostiam, rád hrá počítačové hry a nikdy sa neotvára príliš veľa ľuďom, ktorých nepozná.

Rak

Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení je často pod stresom. Pracuje vo svojej vysnívanej práci, no neustále sa podceňuje. Muž v tomto znamení pozná veľa ľudí, no iba pár z nich sú jeho priatelia. Je tichý a introvertný, preto vyhľadáva radšej tichšie miesta na pracovanie.

Lev

Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení, musí byť obklopená ľuďmi, pozornosťou a neustále extravagantnými vecami. Má rada obdiv a módu. Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, musí spoznávať stále nových ľudí, pretože s tými, ktorých už pozná, sa často nudí. Potrebuje vzrušenie a dobrodružstvo.

Panna

Žena Panna má roztomilý štýl obliekania, veľa zážitkov, ktoré ti môže povedať a veľa úspechov, pretože má veľký talent. Muž v tomto znamení je perfekcionista, dáva si záležať na detailoch a rozplače sa aj pre tú najmenšiu vec, ktorá ho rozruší.

Váhy

Žena v tomto znamení je považovaná za krásnu, pretože sa o seba dobre stará. Jej silná vlastnosť je, že vie odhadnúť ľudí už na prvý pohľad – vie rozlíšiť dobro a zlo. Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, je často nerozhodný. Stojí na rázcestí životnej cesty a nevie, ako sa má pohnúť ďalej. Často sa trápi, no nakoniec sa veci vyriešia lepšie, než dúfa.

View this post on Instagram

Mornings with you @grlwithbangs

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Škorpión

Žena, ktorá sa narodila v tomto znamení, býva veľmi vášnivá a nebojí sa flirtovať s každým, kto jej príde do cesty. Sníva o romantickom vzťahu, ktorý by pre ňu znamenal všetko. Muž v tomto znamení robí vždy prvý krok, bez ohľadu na to, v akej je situácii. Nehanbí sa povedať to, čo si práve myslí a vždy má na všetko odlišný názor.

Strelec

Žena v tomto znamení často strieda vzťahy a nie je stála. Nevie si vybrať, čo by bolo pre ňu ideálne. Oblieka sa veľmi milo, no nie každý ju považuje za milú. Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, nie je veľmi vtipný a ani rozprávanie vtipov mu moc nejde. Je to dospelý muž, ktorý má v sebe detskú dušu.

Kozorožec

Žena v znamení Kozorožca udrží tajomstvo veľmi ťažko. Keď nemusíš, radšej jej nič nehovor, pretože to nezostane len medzi vami. Veľmi rada kritizuje ostatných, pretože si myslí, že ona žije najlepšie. Muž v znamení Kozorožca hráva stále videohry. Nevie vyjadriť svoje pocity a niekedy zažíva opakujúce sa sny.

Vodnár

Táto žena vie o všetkých všetko. Vodnárka miluje meme obrázky, no keď sa s niekým poháda, preruší s ním kontakt aj na rok. Muž v tomto znamení je naladený veselo, stále má všetko pod kontrolou a berie život s nadhľadom. Ľudí fascinuje najmä preto, pretože si z ničoho nerobí ťažkú hlavu.

Ryby

Žena v znamení Ryby miluje zábavu a nebezpečenstvo. Niektoré dni je s tebou najlepšia kamarátka, inokedy ťa ani nepozdraví. Často sa zdá, že žije vo svojom vlastnom svete. Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, je veľmi citlivý. Miluje víno a staré knihy. Niekedy sa tvári, akoby ho dianie okolo neho nezaujímalo, no robí si starosti viac, než by sa dalo čakať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.