Vo svojom živote stretneš množstvo ľudí. Niekto sa ťa len letmo dotkne, niekto pri tebe zostane stáť po zbytok života, no a niekto, kto sa síce zdrží len obmedzený čas, ti dokáže otočiť život naruby.

Nikdy by som nepovedala, že niekto, pre koho som bola tak nepodstatná, vo mne zanechá niečo, čo ma bude ovplyvňovať už asi navždy. Kým som ho nepoznala, tak som verila, že ľudia, ktorých si púšťam k sebe, majú so mnou tie najlepšie úmysly. Možno som bola naivná a možno som len chcela veriť, že v každom z nás sa ukrýva dobro.

View this post on Instagram

The cutest @tbendina 😘🤗

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Môj život bol dokonalo vyrovnaný. Bola som spokojná so všetkým, čo mám a viac som nepotrebovala. Láske som sa nebránila, aj keď som ju cielene nevyhľadávala. Vo chvíli, keď sme sa spoznali som vedela, že medzi nami preskočila iskra. Iskra, z ktorej vzplanul oheň a horel v nás oboch.

Nikdy by som nepovedala, že jeho slová nie sú úprimné. Jeho správanie ma nútilo veriť všetkému, čo hovorí.

Nebudem písať o našom „vzťahu-nevzťahu“, pretože si to nezaslúži. Stačí ak poviem, že som mala pocit, že som našla to, o čom som si myslela, že neexistuje. Dlho som sa snažila nájsť odpoveď na otázku, na čo to celé bolo dobré, keď to aj tak nikam neviedlo. Chcela som to nejak napraviť. Zistiť, čo sa pokazilo a kedy nastal zlom. Nebola som zvyknutá na ľudí, ktorí sa snažia druhých len využiť. No pri ňom som pochopila, že ľudia s nami majú rôzne úmysly. Naučil ma mnoho, napríklad aj to, že najťažšie je odpustiť niekomu, kto nikdy nepovedal prepáč.

View this post on Instagram

Love @tbendina ❤️

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Naučila som sa, že city, ktoré cítime nemusia byť pravé. Že slová, neznamenajú nič, pokiaľ im ľudia nedajú reálnu podobu. Že ľudia sa menia zo dňa na deň a rovnako tak menia aj svoje názory. Naučila som sa, že nikto nie je nenahraditeľný. Že aj to najviac zlomené srdce sa nakoniec zocelí. Že nechať ísť človeka, ktorý do tvojho života nepatrí, je oveľa menej bolestivé, než sa ho nasilu držať.

Naučila som sa, že keď láska viac berie ako dáva, tak k tebe nepatrí. Že v živote musíš spoznať množstvo ľudí a zažiť to dobré a aj to zlé, aby si si nakoniec dokázala vážiť človeka, ktorý napokon zostane stáť po tvojom boku. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.