Nebudeme si klamať, to, že si s nejakým mužom píšeš cez internet a vyzerá to tak, že medzi vami niečo je, ešte neznamená, že si nepíše aj s inými ženami. A možno s nimi flirtuje rovnako ako s tebou. O tom sa teraz presvedčilo aj 60 náhodných žien.

Áno, čítaš dobre. Až 60 žien v jednej chvíli zistilo, že si píšu s tým istým chlapom a to nie len priateľsky. Prišli mu na to „vďaka“ jeho omylu. Muž spravil doslova trápnu chybu po tom, čo sa chcel pochváliť svojou postavou a fotografiu po cvičení vo fitku poslať ženám, ktoré „namotával“. Namiesto toho, aby danú fotografiu poslal naraz a každej zvlášť, vytvoril im skupinový chat, v ktorom sa zrazu objavilo až 60 zmätených žien.

@alainadevries

the story of 60 new best friends… #thirsttrapgonewrong #fyp #foryou

♬ Oh No – Kreepa

Tie nechápali o čo ide, iným to došlo ihneď a na danej situácii sa poriadne zasmiali. Video, o celej „kauze“, ktoré natočila jedna zo žien, Alaina, na sociálnu sieť TikTok, sa stalo okamžite virálnym. Vo videu si môžeš pozrieť, ako zmätene ženy vyzerali, keď zistili, že nie sú jediné, s ktorými muž už mesiace flirtuje.

No a čo na to mladý pán? Ten poslal do skupiny správu, v ktorej sa snažil celú situáciu vysvetliť. Výhovorka, že to mal byť príbeh pre blízkych priateľov, a že mu to je ľúto, u žien neobstála. Z jeho odpovede sa vysmiali a necítili úprimnosť. Nuž, bude si musieť nájsť nové priateľky.

 

Zdroj: ladbible.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.