Nebudem sa mýliť, ak napíšem, že chceš určite muža, ktorý by ťa ľúbil a láska s ním by bola jednoduchá. Každý deň po jeho boku by si sa usmievala a bola šťastná. Nie preto, pretože všetko by išlo ľahko a neboli by medzi vami spory a hádky. Preto, pretože by ste boli dosť vyspelí na to, aby ste si všetko vyriešili a rozumne sa dohodli.

Musíš nájsť takého muža, s ktorým bude každý deň šťastný, pretože pri spomienke na neho sa usmeješ. Musíš nájsť takého muža, s ktorým bude každý deň plný lásky, pretože sa budete dostatočne bozkávať a objímať.

Vo vašej spoločnosti bude potom každý človek cítiť pozitívnu energiu a veľa lásky.

Musíš nájsť muža, ktorý bude v tebe vidieť to, čo ostatní nevideli a preto ťa opustili. Tento muž bude tvoja pravá láska, len ak mu to dovolíš. Len vtedy, keď budeš pripravená na lásku, ktorá ti zaplní celé srdce.

S mužom, pri ktorom budeš cítiť každý deň lásku a šťastie, ti to vydrží. Snaha však musí byť na obidvoch stranách. Obidvaja sa musíte poučiť z chýb, ktoré ste urobili v minulosti a vzťah zlepšovať.

Dobrý vzťah sa nevybuduje zo dňa na deň, no z obdobia na obdobie. Musíte držať spolu aj vtedy, keď budete mať pochmúrne dni, nebude sa vám dariť alebo keď sa niečo zlé stane. 

Ak je medzi vami pravá láska, prekonáte to. Pretože aj keď budete mať pochmúrne dni, stále budete mať city jeden pre druhého a budete sa vedieť objať. Aj keď sa vám nebude dariť, stále sa môžete oprieť jeden o druhého a podržať sa. Aj keď sa stane niečo zlé, spoločnými silami to môžete  zlepšiť a budete pripravení do budúcnosti.

Vzťah s mužom, s ktorým bude každý deň šťastný a plný lásky, nebude vždy ružový, no vždy bude váš. V každej sekunde toho dňa sa budete môcť na seba spoľahnúť, usmiať alebo objať. Pretože pravá láska je vždy trvácna. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.