Od bozku nás delilo len niekoľko milimetrov a ja som cítila tvoju vôňu, ktorej som sa nemohla dostatočne nabažiť. Nikdy som nemohla mať dosť. Tvoje oči, ach tie najhnedšie oči, čo som kedy videla. Tie nádherné oči, akoby som jediným pohľadom do nich mohla uvidieť celú tvoju dušu. Hoci sme boli blízko, vzďaľovali sme sa.

Vari je to celé len klam? Sú moje pocity zlé? Vari tu teraz stojíš len tak? Bez toho, aby si ku mne čokoľvek cítil? Čo som urobila nesprávne, že ma nemôžeš milovať? Som snáď nejaká tvoja hra? Pretože ja nepoznám pravidlá.

foto: freepik.com

Tak blízko, a pritom tak ďaleko. Akoby si bol niekto iný. Akoby si patril niekomu inému…
Keď už som si istá, že ma nepobozkáš, urobíš to. Tak láskyplne ma držíš a ja viem, že toto je ono. Patríme k sebe a som si absolútne istá, že toto chcem. Chcem teba v mojej blízkosti každý deň, každú minútu môjho života. Objímeš ma. Cítim sa v bezpečí. Cítim akoby ma už nič zlého v živote nemohlo stretnúť. Akoby sa celý svet naraz zastavil a existovali sme len my dvaja. Ty a ja. Ako krásne to len znie…

A potom si uvedomím realitu.

unsplash.com

Ja viem, som vždy nad vecou. Tvrdím, že bez teba je mi rozhodne lepšie, ale vieš čo? Nie je. Kiež by som ti len vedela povedať, čo naozaj cítim. Pretože to, čo cítim je skutočné. No bojím sa, že sa do teba zamilujem a že sa pre mňa staneš všetkým. A nakoniec nebudem mať nič. Nechcem, aby si mi zase ublížil.

Nebolo toho už dosť?

Bolo. Preto sa musím rozhodnúť pre seba, aj napriek tomu, že ma to bolí. Ak si mám vybrať medzi mnou alebo tebou, vždy si vyberiem seba.
Stále som v tvojom objatí. Je to tá najkrajšia chvíľa, ale viem, čo mám urobiť. Vytrhnem sa z toho náručí a poviem: „Už musím ísť.“. Chladne a bez úsmevu. Bolo to chladné navonok, vnútri plačem, kričím, skáčem od zlosti sama na seba. Bola to tá najjednoduchšia a zároveň najťažšia vec, čo som musela urobiť. Áno musela. Musela som to urobiť pre seba. Aspoň raz som musela urobiť niečo nadmerne sebeckého, aby som mohla pokračovať.

unsplash.com

Bola by to samovražda ďalej v sebe živiť vieru na NÁS.
Dúfam, že raz, keď si to prečítaš, tak pochopíš.
Buď šťastný-s inou.

Prepáč!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating