Zo začiatku si mi neprišiel vôbec sympatický, no svojimi činmi a gestami si si ma získal. Hoci sme úplne rozdielne osoby, no aj tak patríme k sebe.

Nevyznám sa v tebe. Si pre mňa jeden z najväčších problémov, ale aj tak by som sa ťa nevzdala. Našla som sa v tebe. Našla som samú seba v osobe, ktorou som v minulosti opovrhovala.

Neprišiel si mi vôbec sympatický, pôsobil si drzo, arogantne, detinský a ja som nechápala, prečo ťa aj cez to, toľko žien chce. Smiala som sa na tom, koľkým ženám si dokázal pomotať hlavu, keď už na prvý pohľad vidno, že vzťahy, lásku a ženy neberieš vážne.

Ale ako to už býva zvykom, život vždy všetko zariadi podľa seba a občas sa stane, že ti plány a sľuby riadne naruší. A presne toto, bol aj môj prípad. Keď som sa po rokoch začala s tebou stretávať, brala som to ako hru.

zdroj: pexels.com

Prežívala som ťažký rozchod a prišlo mi správne zabúdať na ex pri tebe. Však to je iba hra, hovorila som si. On to vážne neberie a ja? Ja sa chcem len baviť. Proste ideálne. Ale časom som si všimla že sa niečo deje. Všímalo si to aj okolie.

Nepozeral si sa na mňa tak, ako na iné dievčatá. V tvojom úsmeve niečo bolo, niečo, čo vraj predtým ešte nevideli. A začal si robiť gestá, ktoré u teba neboli zvykom. Lichotilo mi to. Strašne. Ale bolo mnoho vecí, ktoré ma držali nad tým, nepripútať sa k tebe.

Tvoja minulosť, činy, občasné poznámky a okolie boli tým, čo ma nútilo viac od teba utekať, ako zostať pri tebe. Lenže zrazu to prišlo. Noc, ktorá zmenila toľko veci. Už nešlo iba o zábavu, zabúdanie na niečo, čo sa už nevráti späť. Boli sme to my. Bolo tam niečo magické, niečo, čo som predtým nezažila.

zdroj: unsplash.com

A to, ako som sa pri tebe cítila! Usmievala som sa viac, myslela na niekoho častejšie ako bolo zvykom a hlavne, cítila som ten pocit zamilovanosti ako ešte nikdy predtým. Tá chémia medzi nami sa dala krájať. Museli ju vidieť všetci.

Ale aj cez to som sa snažila držať ťa od seba. A teraz premýšľam, aká to bola hlúposť! Prvý raz som cítila to, čo sa mi nepodarilo cítiť pri nikom inom. Zažiť fakt ten „wau“ efekt, pri ktorom sa mi podlamovali kolená, len som si na to spomenula.

Usmiať sa ta každým, keď som si na teba spomenula. A stále premýšľam nad tým, ako muž, ktorého som naozaj nechcela ani spoznať, muž ktorý mi prišiel tak neatraktívny, sa stal mojim všetkým.

zdroj: unsplash.com

Zamilovala som sa do neho pre všetky dobré veci, ktoré robil iba pri mne. Pri mne sa stal lepším človekom. A hlavne pre to, že videl všetky moje negatívne vlastnosti, videl moje najhoršie ja a ostal. A ostáva aj keď ho posielam preč.

Lebo v jeho očiach vidím lásku, ktorú som konečne ochotná prijať a nevzdať sa jej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.