Aj ty sa naháňaš za láskou? Aj ty sa snažíš nájsť niekoho, kto by bol podľa tvojho zoznamu a spĺňal všetky abstraktné položky? Možno k tebe príde láska, ak sa nebudeš naháňať. Ak nebudeš zažívať hon na lásku a na toho pravého, pretože láska nie je o nútení. Láska je prirodzená vec, ktorú nemôžeš chytiť na povel. Príde automaticky, bez toho, aby si sa za ňou musela naháňať, tak prosím, nerob to. Skús sa na to pozrieť takto, pretože láska nie je o rýchlosti a ani o túžbe. Je o tej kráse, ktorú ponúka.

Randi s mužom, ktorý je sám so sebou spokojný a vyrovnaný. Ktorý má naplnený program a v jeho živote je láska na prvom mieste.

Randi s mužom, ktorého nebavia detské hry, ale ktorý hľadá úprimnú lásku.

zdroj: Photo by Parker Whitson on Unsplash.com

A keď niekoho takéto nájdeš, zbytočne netlač na pílu. Buď trpezlivá a nechaj, nech sa sama láska prejaví. Ver mi, všetko bude tak, ako má byť. Možno to vyjde alebo nevyjde. Maj otvorené srdce pre lásku, pretože chceš byť milovaná. Nie preto, že si sama a chceš byť nasilu s niekým.

Randi s mužom, ktorý si cení to, že mu venuješ čas. Ktorý je tiež zaneprázdnený, ale na teba si nájde tiež čas. Budeš vedieť, že to s tebou myslí vážne.

Randi s mužom, ktorý ti dá lásku, ktorej sa nebudeš musieť dožadovať. Nebudeš musieť prosiť alebo sa kvôli nej meniť.

Tú správnu osobu nebudeš musieť prosiť, aby zostala. Nebude to nutné, pretože ti sľúbi, že ťa neopustí a to aj dodrží. Bude ťa milovať tak veľmi, ako ty ju a nenechá ťa, aby si pochybovala. Až vtedy pochopíš, aká je hlúposť naháňať sa za láskou. Pochopíš, prečo to s niekým iným nevyšlo.

Dívaj sa na svet okolo seba s otvorenými očami a prijímaj všetko, čo ti núka. Dívaj sa na lásku s pokorou a trpezlivosťou. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.