Možno je to celé o tom človeku, ktorému môžeš zavolať o 3 ráno a on to zdvihne,
ktorý nebude naštvaný, mrzutý, podráždený, zdvihne ti to úprimne.

Možno je to celé o tom človeku, ktorý vždy bude hľadať spôsoby ako byť s tebou,
nie taký čo povie, že je zaneprázdnený, kľudne nájde proti aj milión dôvodov.

Možno je to celé o tom človeku, s ktorým vieš volať hodiny, rad radom trepete kraviny, či preberiete najväčšie noviny, s ktorým si poviete vetu “zlož to ty” lebo je tak ťažké sa s nim rozlúčiť.

Možno je to celé o tom človeku, ktorý tu bude vždy stáť pri tebe, ktorý príde za tebou keď zle je, bez slov ťa objíme, nepovie nie a všetkých čo ti ublížili zbije.

zdroj: pinterest.com

Možno je to celé o tom človeku, s ktorým vieš ležať aj bez slov, s ktorým si praješ zapnúť ten mód “slow mou”,
otvoriť víno, a počúvať random skladby,
také tie čo búrajú opevnené hradby.

Možno je to celé o tom človeku, ktorému prezradíš svoje najtajnejšie sny, či tvoje tajné zlozvyky a návyky, a budeš chcieť s ním stráviť všetky svoje voľné dni.

Možno je to celé o tom človeku, ktorý bude chcieť s tebou precestovať pol sveta a pokojne aj celý, nebude z teba zmätený, ale bude ťa poznať viac než sa poznáš sama a priať si, nech ťa jeho deti volajú mama.

Možno je to celé o tom človeku, ktorý ti vždy zaželá dobré ráno aj keď nie ste pri sebe, často premýšľa o tebe, ráno keď vstane aj keď si líha večer do postele. Nepremýšľa o inej žene, ver, že nie, už nikam sa neženie. Nezaspí aby ti nepovedal dobrú noc, lebo toto všetko má veľkú moc.

Možno je to celé o tom človeku, ktorý sa rozhodol s tebou zladiť kroky, predstavuje si s tebou spoločné roky, nemá dosť tvojich bozkov, chce byť ich otrokom, a cítiť to to stále rovnako aj po rokoch.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.