Photo by Ali Pazani on Unsplash.com

Možno sa s tebou rozišiel priateľ a ty ho stále nosíš v srdci. Možno ti už nedokáže povedať, že ťa miluje. No napriek tomu si zaslúžiš byť milovaná.

Možno sa cítiš zle vo svojom tele, hanbíš sa za postavu a možno mažeš fotky v mobile len preto, pretože sa nemáš rada. Nemôžeš (alebo nedokážeš) zmeniť pocit, ktorý cítiš. No zaslúžiš si byť milovaná. Možno sa kritizuješ viac, ako by si sa mala a myslíš si o sebe, že vôbec nie si dobrá.

Pamätaj, zaslúžiš si lásku. Možno si zlomená zo vzťahov predtým a myslíš si, že už nikdy nenájdeš lásku svojho života. No zaslúžiš si byť milovaná v každom čase.

zdroj: Photo by Ali Pazani on Unsplash.com

Možno máš problém s dôverou, možno ti trvá dlhšie, kým si začneš byť ľuďmi istá. No aj tak si zaslúžiš od nich lásku. Možno si zvyknutá byť single. Vyhovuje ti život, kde si len ty sama, o nikoho sa nemusíš starať a nikomu nemusíš nič hovoriť.  No zaslúžiš si byť niekým milovaná.

Zaslúžiš si presne takú istú lásku, ktorá sa skrýva v tebe. Zaslúžiš si nájsť niekoho, kto by ťa miloval tým istým spôsobom, ako ty jeho. Zaslúžiš si, aby si zaspávala s pocitom, že niekomu na tebe záleží.

Môžeš sa občas cítiť zle, stratene a zúfalo, no rozhodne nie nemilovane. Môžeš mať občas pocit, že sa ti niečo nepodarilo, no nemôžeš zanevrieť na lásku. Každý na svete si zaslúži lásku a pochopenie. Možno si práve ty tá osoba, ktorá bude vždy vo vzťahu ľúbiť viac. No aj tak si zaslúžiš lásku a zaslúžiš si ju cítiť. Do hĺbky a nastálo.

Nikdy si nezačni niečo vážne s mužom, pri ktorom budeš aj na malý moment pochybovať. Radšej si počkaj na toho, ktorý bude mať s tebou trpezlivosť… a za to budeš mať u neho pocit, že milovať ťa je tá najjednoduchšia vec na svete. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife