unsplash.com

Vidím ťa. Pomaly zostupuješ zo schodov v štýlových džínsoch, s dokonale čistými teniskami a tvrdým pohľadom v tvári. Vietor sa ti pohráva s vlasmi a ja sledujem každý pohyb tvojho vyšportovaného tela. Len tak sa usmeješ do priestoru pred sebou a ani si neuvedomuješ, čo so mnou tento tvoj prekrásny úsmev porába. Túžim zakričať tvoje meno, rozbehnúť sa ti do náruče aj keď viem, že nie je pre mňa vrúcne otvorená. Užíva si ju totiž iné dievča. Krajšie a lepšie ako ja. Viem to, pretože si si ju vybral. Dal si jej prednosť predo mnou.

Smutnými očami hľadím za tebou a prizerám sa tomu, ako sa mi deň čo deň vzďaľuješ. Túžim sa za tebou rozbehnúť, zdrapnúť ťa za plece a z plných pľúc ti zakričať tieto dve krásne slová. Milujem ťa. V mojich snoch by si sa na mňa vyplašene pozrel, zaklipkal svojimi obrovskými očami a venoval mi široký úsmev. Tvoje plné pery by ma vášnivo pobozkali a ja by som bola v siedmom nebi.

Lenže toto je len sen. Moje nesplnené predstavy, ktorými sa umáram každú noc a nemôžem pre ne pokojne zaspať. V realite si totiž ani len nepamätáš moje meno či moju tvár, čo si videl pred niekoľkými dňami. Ja však poznám každý tvoj pohyb, každú jednu vrásku, ktorá sa  mi vryla do pamäti. Milujem tvoje plné pery, prekrásne veľké oči a úsmev, ktorý však nepatrí mne.

Viem, že ona je lepšia, no ja stále dúfam, že sa jedného dňa pozrieš na mňa tak, ako sa pozeráš do jej očí. Všetky tie prebdené noci kvôli tebe budú mať zmysel a ja nájdem šťastie v tvojom objatí. Tvoje pery budú patriť iba mne a ja ti na oplátku preukážem svoju obrovskú, nehynúcu lásku.

Doteraz však nechápem, prečo si mi dal nádej, že môžem byť tvoja. Prečo si ma presviedčal o tom, že budeme spolu, keď si teraz s ňou. Ja by som nebola uverila tvojim sladkým rečiam a neplakala teraz do vankúša.

 

Prosím, keď ťa už nemôžem mať vedľa seba, dovoľ mi aspoň, aby som si ťa mohla každý deň predstavovať. Aj keď budeš mojím nikdy nesplneným snom, stále po tebe túžim. Dokonca ešte viac ako predtým. Napriek tvojmu ublíženiu ti však prajem, aby si bol šťastný. Buď šťastný s ňou, len jej prosím ťa neublíž tak, ako mne. Nedávaj jej zbytočnú nádej, ak to nemyslíš vážne. Zraníš ju. Presne tak, ako si zranil mňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating