Monika Jákliová
Instagram/monika_jakliova

Monika Jákliová je v poslednom období na svojom Instagrame aktívna viac ako kedykoľvek predtým. Pred niekoľkými dňami dala fanúšikom možnosť pýtať sa jej otázky, o čom sme ti aj písali. Dozvedeli sme sa množstvo zaujímavostí ohľadom jej stroskotaného vzťahu s Gáborom a teraz sme zistili ďalšie. 

Zdalo sa, že fitnesska a MMA zápasník tvoria idylický pár, z ktorého by si veľa ľudí mohlo brať príklad, no opak bol pravdou. Najprv sa zasnúbili priamo v ringu, čo bolo nanajvýš romantické. Potom oznámili tehotenstvo, a to veľmi originálnym a krásnym spôsobom.

Počas pôrodu ale prišiel šok. Len, čo sa Monika Jákliová vrátila domov z nemocnice, zistila, že ju jej milovaný snúbenec podvádzal v okamihu, keď privádzala na svet ich malú dcérku Zoru. To ale vraj nebolo prvýkrát, k čomu sa Gábor aj priznal. Bojovník si potom našiel vlastný byt a začal vystrkovať rožky.

Veľa ľudí sa čudovalo, ako to pomohol vôbec urobiť, keď mal po boku takúto krásku.

Monika Jákliová kedysi a dnes

Monika Jákliová je pre mnohých ideál krásy. No nikdy sa netajila, že sa dala trochu vylepšiť. Má zväčšené pery a prsia, no o svoju postavu sa aj napriek tomu stará takmer nepretržite.

Pred šiestimi rokmi som bola na operácii pŕs. Po rokoch, po veľa tréningoch a kvôli súťaženiu som už minulý rok cítila, že by som si chcela dať vymeniť implantáty, ale nebola som dostatočne pripravená na to, že viac týždňov nebudem môcť cvičiť. Vtedy mi vsadili implantáty vo veľkosti 275ml, čo sa mi už vtedy zdalo málo, ale vyzerali veľmi prirodzene, i keď som to chcela iné a ináč,“ napísala v roku 2019 pod jednu zo svojich fotiek v nemocnici na Instagrame Monika Jákliová.

Niekedy mala aj tmavé vlasy a ofinu, no musíš uznať, že aktuálna blond sa jej hodí oveľa viac. A vieš ako fitnesska vyzerala pred niekoľkými rokmi a bez estetických úprav? Vôbec by si ju nespoznala. Veď to môžeš vidieť a posúdiť v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/monika_jakliova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News