Monika Bagárová a Rumia

Monika Bagárová zmenila svoj život od základov. Rozhodla sa ukončiť dlhoročný vzťah s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Spolu s dcérkou sa budú čoskoro sťahovať do domu. A nezabudli sa s ním pochváliť na Instagrame

Iba nedávno nás šokovala správa o druhom rozchode úspešnej českej speváčky a zahraničného bojovníka. Dokonca naspievala aj pieseň, pomocou ktorej poslala akýsi odkaz Muradovi, že medzi nimi je definitívny koniec. 

Monika Bagárová
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Už pred časom sme ti ale písali, že známa speváčka si začala stavať dom. Bolo to v období, kedy sa s MMA zápasníkom prvýkrát rozišli. Vtedy sme teda ešte nevedeli, či tam budú bývať ako rodina. Teraz je ale už všetko jasné.

Monika Bagárová predstavila luxus

„Vždy som si priala mať svoj dom. Plním si svoj sen. Najlepšia investícia je vždy do svojho. Je čas myslieť na budúcnosť a budovať,“ napísala Monika Bagárová v jednom z príbehov na svojom Instagrame pred niekoľkými mesiacmi.

V novom luxusnom dome bude bývať Monika a jej veľký poklad, dcérka Rumia. Predtým nám ukázala iba návrhy, no teraz je už stavba v pokročilom stave. Baby už majú postavenú jednu z kúpeľní, ktorá vyzerá naozaj perfektne.

Monikin dom
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Celý interiér bude svetlý, jednoduchý a v jednom tóne. Prevažovať tam bude biela a béžová. Už v predošlom článku sme ti písali, že tam bude mať aj nahrávacie štúdio. Pre viac fotiek z domu o veľkosti 5+kk si ho môžeš prečítať, Monika tam totiž ukázala celú vizualizáciu.

nahrávacie štúdio moniky bagárovej
zdroj: Instagram/bagarovamonika

A Ruminka dokonca od septembra nastúpi do škôlky. Snáď teda už dievčatá budú bývať vo vlastnom a dcérka známej českej speváčky to tam bude mať blízko.

Rumia ide do škôlky
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News