Ruku na srdce. Každá z nás má tzv. chvíľky, kedy nie je ani šťastná, ani smutná. Jednoducho som, existujem a basta. Som jednoducho neutrálna. Je v poriadku, ak sa ťa ľudia opýtajú ako sa máš, ako sa cítiš a je v poriadku, aj to, keď nevieš reagovať.

Zväčša ide o obdobie, ktoré si užívaš, aj keď ti to veľmi nepripadá. Užívaš si slobodu, užívaš si leňošenie, alebo niečo, čo ťa napĺňa, aj keď pri tom nemusíš byť šťastná, či nešťastná.

zdroj: unsplash.com

Život je len jeden, tak si ho vychutnávaj plnými dúškami. Nie vždy človek, ktorý sa smeje je šťastný a skormútený človek je utrápený a nešťastný. V dnešnej dobe skrývame navonok svoje pocity, čo je na jednej strane dobré. Vieš prečo? Pretože ťa nevedia ľudia čítať. Buď záhadnou, nechaj ľudí hádať, rozmýšľať čo ti beží hlavou. Neprezraď im všetko, aj keď im plne dôveruješ. Je v poriadku odlišovať sa od ostatných.

Nikde nie je napísané, že dnes musíš byť šťastná, pretože ti človek povedal, že si krásna. Môže ti to polichotiť, ale šťastnou ťa to neurobí. Taktiež nikde nie je napísané, že osoba, ktorá ťa zradí, ťa zničí. My ženy dokážeme toho veľa. Je len na tebe, ako to vnímaš. Ja to jednoducho vnímam tak, že človek, ktorý mi polichotil ma neurobil šťastnou, o to by musel dlhšie bojovať a nielen jedným komplimentom a človek, ktorý ma zradil ma určite nedostane na kolená, pretože žena sa vždy vzoprie všetkému a naberie nové sily a chuť do života.

Preto aj ty sa nenechaj čítať a skutočne si užívaj to, že nepatríš do skupiny šťastných, či nešťastných ľudí, pretože v skutočnosti sú oni neutrálni ľudia, ktorí len prežívajú dané okamihy. Ty ich len neprežívaj, ty si užívaj, ale nezabúdaj buď sama sebou a neutrálna s pocitmi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.