Po dlhých rokoch sa odhodlala k veľkej zmene! Martina Horňáková alias Moma, ako ju poznajú státisíce fanúšikov nie len na Slovensku, ale aj v Česku, prekvapila svojou novou vizážou. Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 587-tisíc followerov, sa pochválila lookom, ktorým ti vyrazí dych. 

Mladá Martina sa už pred rokmi preslávila vďaka svojim beauty videám na YouTube a patrila vôbec medzi prvé slovenské blogerky. To jej zaistilo miesto medzi najsledovanejšími influencerkami u nás vôbec. Svoju šikovnosť však nenechala iba na prácu so sociálnymi sieťami a pustila sa aj do výroby vlastnej kozmetiky.

Martina je už roky na očiach verejnosti

V súkromnom živote dlhú dobu randila, a dokonca spoločne aj bývala s expartnerom Petrom Altofom. Toho fanúšikovia poznajú pod prezývkou Expl0ited – ten je aktuálne až po uši zamilovaný do herečky Kristíny Svarinskej. Ani Moma však po ich rozchode neostala sama. Už druhý rok tvorí pár s hudobníkom Slimsom.

Slimso, vlastným menom Lukáš, má po svojom boku teraz novú ženu. Stále je to síce Moma, ale svojou výraznou zmenou spôsobila, že by ju na ulici ľudia len tak nespoznali.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.