unsplash.com

Bolo to krásne, a ten pocit si chcem pamätať navždy.

Boli sme iba ja a on, užívali si chvíle osamote. Túlali sa ulicami. Smiali sa. Nič nenasvedčovalo tomu, že by sa malo niečo zmeniť. A predsa sa zmenilo. Prišlo cunami lásky. 

Oblial ma zvláštny pocit. Adrenalín mi objal srdce a oči mi v sekunde zaliali slzy. Slzy nekonečného šťastia. Láska môjho života kľačala predo mnou s prsteňom smerovaným ku mne.

Zaznela len jednoduchú otázku. „Vezmeš si ma?“ Prekvapená, uslzená, ale šťastná som ho objímala a kývala hlavou. „Áno, vezmem.“  On netušil, že nič iné nechcem viac. Chcem len byť s ním, každý jeden deň. Kráčať životom po jeho boku. Milovať ho každú sekundu a nikdy s tým neprestať. Za tých niekoľko rokov spolu, nebola jedna jediná chvíľa, kedy by som niečo ľutovala, kedy by som ho nemilovala viac ako deň pred tým. On je to po čom túži moje srdce, moje telo a moja duša. Je mojím priateľom, podporou, ale najmä láskou môjho života. Priala som si iba, aby tá chvíľa trvala večne, aby naša láska trvala večne. Vedieť tak na chvíľu zastaviť čas.

Zatiaľ čo moje emócie lomcovali celým mojim telom, ten prsteň sa v priebehu niekoľkých sekúnd stal mojou súčasťou. Padli sme si do oka. Pretože, on je nateraz symbolom lásky a začiatkom niečoho nového.

Popri tých všetkých emóciách a činoch mi láska môjho života do oči hovorila krásne slová. „Môj život chcem prežiť už len s tebou, lebo viem, že ty si žena môjho života a chcem, aby to tak ostalo navždy. Veľmi ťa ľúbim.“

Srdce mi skákalo radosťou, napĺňalo sa veľkým šťastím, všetko v tej chvíli dávalo zmysel.

Boli to pre mňa tie najkrajšie a najsladšie slová. Milovať a byť milovaný. Najväčšie šťastie človeka. Milujem a som milovaná. Nič krajšie ma v živote nemohlo postretnúť. Nechcem nikdy zabudnúť na ten krásny okamih, keď som v srdci cítila všetky druhy emócií. Bola a som veľmi šťastná a vďačná životu za možnosť milovať muža, ktorý mi ukázal, aké jednoduché a krásne je milovať. 

Už teraz sa teším, ako mu poviem ÁNO.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating