instagram.com/lapkinn instagram.com/brittanyxavier

Trend zladiť svoje oblečenie s priateľom či najlepšou kamoškou sa znova posunul na novú úroveň. Vyskladať farebne, vzorovo alebo strihovo svoje outfity so svojou mamou či dcérou je niečo, čomu čoskoro podľahne nejedna módna maniačka. Je to nesmierne zlaté a hlavne dve dievčatá v podobných farbách, či vzoroch, to je jasné rodinkárstvo.

Mamy sú odjakživa najdôležitejšie osoby v živote mladého, ale aj dospelého človeka. Pomáhajú vstávať na nohy, stoja pri svojich deťoch v dobrom aj v zlom a ukazujú im smer ich životnej cesty. Taktiež nás kŕmia, pomáhajú s domácimi úlohami a oblečenie patrí tiež medzi veci, s ktorými pomáhajú hlavne svojim nežným a krásnym dcéram.

Vyberajú oblečenie, kým sme malé obliekajú a ladia naše outfity, neskôr už len pomáhajú či radia, a pravdaže častokrát, kým nezarábame, aj platia. Čo tak sa však zladiť. Matka a dcéra to je väčšie puto ako najlepšie kamarátky a podobný vkus môže byť len výhoda. Či už je tvoja dcéra malá, alebo skoro dospelá, určite to bude veľká zábava.

Na Slovensku sa taktiež rozmohol trend „mom and daughter“. Tieto slovenské a zahraničné profily ti ukážu inšpiráciu aj s úplne najmenšími alebo aj dospelými dcérami. Štýlové mamičky, ktoré vedia, ako sa obliecť do sveta módy. Pomocou rovnakých outfitov zaúčajú aj svoje menšie ratolesti. 

Slovenské mamičky

1. Lapkinn

Módna blogerka, ktorá si získala srdcia mnohých followeriek svojim vycibreným vkusom, milým vystupovaním a hlavne dobrým srdcom. Dnes už rok po jej boku stojí aj malá Lilien. Dievčatám to spolu nesmierne pristane a je vidno, že Lapkinn má pre módu cit aj v menšom prevedení.

2. Lucidstyle

Malá Lydka je úžasné, krásne a zábavné dieťa. So svojou mamou make-up artistkou Lucid sú podarená dvojica. Lucia vedie malú Lydku od malička k poriadku a slušnosti, no malej slečne určite nebude chýbať ani cit pre styling a módu.

3. Alexxiew

Mladá blogerka a vychádzajúca fashion hviezda, ku ktorej vzhliada už cez 37-tisíc followerov, začala na Instagrame zaujímavú rubriku. Outfity, ktoré sama vymyslí a odprezentuje, si oblečie aj jej nádherná mamina. Ak potiahneš do práva, uvidíš výsledok.

Zahraničné ikony

1. Anéka Aitimova 

TikTok im padá k nohám. Dievčatá z celého sveta sa inšpirujú vkusom matky a dcéry, ktoré svoje módne videá len tak sypú z rukáva. No nie sú dokonalo zladené?

@aneka_aitimova

Mom & Daughter spring outfits. Jasmine is so cute 🤍 @zhasi_ponchik #momanddaughter #springoutfits2021 #bustarhymes

♬ original sound – Aneka Aitimova

@aneka_aitimova

Mom & Daughter pink outfits. @jasmin.aitimova is so stunning 💔 NEXT COLOR? #momanddaughter #springoutfits2021 #pinkoutfits #bustarhymes

♬ original sound – Aneka Aitimova


2.  Sofia Gouveia

Dve malé nasledovníčky jednej veľkej ikony. Vždy špičkovo premyslené outfity všetkých troch krások a vždy krásna a inšpiratívna trojica, ktorá by sa hodila aj na stránky známych fashion časopisov.

3. Brittany Xavier 

Keď si myslíš, že tvoja (už možno v puberte) dcéra by sa na niečo takéto nedala, tu je jasný dôkaz toho, že aj dievčatá v tomto veku majú svoje mamy ako najlepšie priateľky a rovnaký, či podobný outfit nie je žiaden problém.

@brittany.xavier

mom and daughter looks w/ @jadyn.xavier, little more difficult 7 months preggo 😆 ib @wisdm8 #momanddaughter #pregnant #fashion

♬ Touch It (remix) – Wisdom Kaye

@brittany.xavier

mom and daughter @dior looks @jadyn.xavier 👯‍♀️🤰🏻 ib: @wisdm8 #momanddaughter #trend #fashion #pregnant

♬ Touch It (remix) – Wisdom Kaye

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista