Dlho sme počúvali, čo sa nosí, ako sa to má nosiť, ako to kombinovať a iné pravidlá módy, ktoré vznikli počas rokov. Teraz však úplne zabudni na to, že nejaké pravidlá v móde vôbec existujú. Tvoj štýl prezentuje iba teba, preto kašli na to, čo ti iní hovoria a nos to, čo sa ti páči! Takže hor sa do toho a poruš, čo najviac „pravidiel“, ktoré môžeš.

Nikdy nekombinuj drahé a lacné značky

Trendy-Outfit-Idea-with-Floral-Printed-Shorts

foto: prettydesigns.com

Ak máš drahú kabelku a super sa ti hodí k topánkam, ktoré si si kúpila vo výpredaji v Tescu, prečo by si to nemohla skombinovať? Nikto nevie odkiaľ máš ktorý kúsok a popravde nikoho to nemá ani čo zaujímať.

Iba nízke ženy môžu nosiť podpätky

louis roe (1)

foto: kateez.co.uk

Všetci vieme, že nohy vyzerajú v podpätkoch krajšie, tak prečo by malo byť len privilégium nízkych dievčat nosiť podpätky?

Iba muži môžu nosiť mužské oblečenie

emmawatsonsuitmain

foto: look.co.uk

Počula si už o boyfriend jeans, nie? Neboj sa a choď preskúmať šatník tvojho frajera alebo brata. Keď sa Rihanna alebo Emma Watson neboja mužského obleku, prečo by si sa mala ty?

Nízke dievčatá nemôžu nosiť dlhé sukne14f22b9307d570b384a4b78709c17a64f6827cfa

foto: minq.com

Stačí len ten správny strih a dobre zvolený top. Dlhá sukňa dokáže pekne predĺžiť postavu a pridať pár imaginárnych centimetríkov.

Nenos ponožky v sandáloch

dae21cdd923b96ad5010ec54de2c6f7a

foto: pinterest.com

Keď môžu sestry Olsenové nosiť ponožky v sandáloch, tak čo v tom bráni tebe? Je to tak pohodlné a tvoje nôžky budú vždy v teple!

Spodné prádlo je iba do spálne

o4tp15-l-610x610-t+shirt-shorts-high+waisted+short-corset-white-studs-ripped+shorts-lace-denim+shorts-bustier-summer-summerish-summer+outfit-outfit-ripped+jeans-summer+shorts-cutoffs-white+bustier

foto: wheretoget.it

Keď si už kupuješ pekné spodné prádlo nechceš ho aj patrične ukázať svetu? Skombinuj tvoj korzet s obyčajnými čiernymi rifľami a koženou bundou. Budeš vyzerať ako sexy diva!

Metalické veci sa môžu nosiť iba v noci

IMG_2886

foto: floortjeloves.com

Skombinuj metalické kúsky s jednoduchými farbami a vytvor zaujímavú kombináciu, ktorú si každý všimne. Neboj sa nebudeš ako žiarivá diskoguľa, iba tvoj outfit bude doplnený o zaujímavý detail.

Svadobné šaty môžu byť iba bielerBVaGVWIzSGADuesAANyLUgT2Bs248

foto: cheapmotherdresses.com

Je to tvoj veľký deň a ty chceš byť ako kráľovná, preto keď raz biela nie je tvoja farba siahni po inej. Bežová, bledo ružová, bledo žltá alebo aj čierna. Nenechaj si diktovať v čom povieš áno mužovi tvojich snov.

Umelá kožušina je faux-pasIMG_1465b

foto: whatverowears.com

Tento trend nikdy ani trendom nemal byť. Dnes ani nevieš rozlíšiť, či bunda je kožená alebo z umelej kožušiny, ale jediný rozdiel je, že pri jej výrobe nezomreli nevinné stvorenia. Preto umelá kožušina je tá cesta!

Zdroj: whowhatwear.com