instagram.com/alexandraorviska

Konečne sa dočkala! Moderátorka Alexandra Orviská porodila a stala sa tak dvojnásobnou mamičkou. K dcérke Viktórii pribudol synček.

Prvú dcéru má ešte z predchádzajúceho vzťahu s hudobníkom Martinom Valihorom. Saša už niekoľko rokov tvorí pár s hokejistom Jaroslavom Janusom a teraz sa ich rodinka konečne rozrástla. Svoje tehotenstvo dokonca oznámila v deň jeho narodenín ako ten najkrajší darček.

zdroj: instagram.com/alexandraorviska

Svoje tehotenstvo pravidelne dokumentovala aj na svojom profile a fanúšikovia mohli byť pri tom, ako sa jej bruško krásne zväčšovalo, no pritom si zachovávala svoju štíhlu postavu. Fanúšikovia sa v komentároch neraz čudovali, ako môže mať stále tak štíhle nohy a vyzerať ešte lepšie než pred tehotenstvom.

zdroj: instagram.com/alexandraorviska

Dôležitú úlohu mala aj Viktorka, ktorá sa na rolu veľkej sestry veľmi tešila a so svojou maminou trávila veľa času. Saša do príbehu na Instagrame pridala dve fotky Viky, ktorá leží na nemocničnom lôžku, vychutnáva si sladkosti a v rukách drží bábätko. Pri posteli boli  balóny, ktoré poukazovali na to, že ide o chlapčeka.

zdroj: instagram.com/alexandraorviska

Posledné týždne trávili v americkom New Yorku, kde Alexandra svojho syna aj priviedla na svet. Najskôr síce pridala na Instagrame len príbeh so slovami: „Keby som sa náhodou stratila, zjedlo ma toto dieťa.“

O pár minút neskôr ale pridala aj fotku s bábätkom, takže zo Sašky sa naozaj stala dvojnásobná mamina. Šťastnej rodinke blahoželáme, mamičke a chlapčekovi prajeme hlavne veľa zdravia a už teraz sa tešíme na ďalšie fotky.

zdroj: instagram.com/alexandraorviska

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News