instagram.com/tara_jayn3

Prirodzená krása je tá najkrajšia. Niektoré ženy sa s týmto tvrdením ale stále nedokážu zmieriť a vkladajú sa do rúk plastických chirurgov. Rovnako ako modelka Tara Jayne, ktorá pre portál Daily Star priznala, že už je na plastických zákrokoch závislá.

31-ročná modelka púta svojím extravagantným výzorom pozornosť celého svojho okolia. Kým pre niekoho je jej vzhľad už príliš, ona ešte so sebou nie je spokojná. Chirurgické zákroky si dokonca obľúbila natoľko, že s nimi nedokáže prestať. Najviac je hrdá na svoje pery, ktoré musí mať stále dokonale upravené a pravidelne chodí na výplne.

View this post on Instagram

Ken & Barbie 💕 @justinjedlica

A post shared by Tara Jayne (@tara_jayn3) on

Ďalšie výplne má aj na zadku a neprehliadnuteľným je jej dekolt, ktorý len ťažko dokáže udržať v podprsenke. Absolvovala už päť zákrokov, pričom momentálne majú jej implantáty veľkosť 1 050 ml, no Tara by chcela dosiahnuť až 1 500 ml, čo je priam neuveriteľná veľkosť. A zároveň aj dosť nebezpečná.

Okrem ďalšieho zväčšenia svojich pŕs by si chcela nechať vybrať rebrá a zmeniť farbu svojich očí, pretože zelená je podľa nej krajšia. Na všetky zákroky minula približne 55-tisíc libier, čo je v prepočte okolo 61-tisíc eur. Aby si mala z čoho uhradiť aj ďalšie operácie, zaregistrovala sa na platforme OnlyFans.

OnlyFans funguje na tom princípe, že fanúšikovia si platia za obsah a môžu prispieť priamo zaregistrovaným ľuďom. Tara si vďaka tomu zarobila za tri dni viac ako 6-tisíc eur a tento svoj krok považuje za veľmi múdry. Modelka priznala, že sa momentálne cíti skôr na 21 než na 31 rokov a je veľmi šťastná.

Čo si o tom myslíš ty? Nepreháňa to trochu? Ak si chceš pozrieť jej výstredné fotky, môžeš tak urobiť na jej instagramovom profile.

Zdroj: dailystar.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News