Obľúbená modelka Emily Ratajkowsi je tehotná!. Oznámila to prostredníctvom magazínu Vogue v exkluzívnom vydaní magazínu „Ahoj, asi… Si to ty? Chvejem sa a štípu ma oči pri myšlienke, že jeden deň raz bude tvoja prítomnosť skutočná,“ zneli slová krásky k dieťaťu vo videu, ktoré natočila  pre Vogue jej blízka priateľka Lena Dunham.

Americká modelka a herečka sa rozhodla veľmi osobnou cestou oznámiť toto veľké prekvapenie. V krátkom videu hovorí o svojich pocitoch. Ak by si však čakala nejaké perfektne editované video, tentokrát ide skôr o málo upravené ako sme u modelky zvyknutí. Emily sa rozhodla, že poznať pohlavie bábätka nechce. Hovorí, že viac záleží na tom, akým bude človekom a akými budú s jej manželom rodičia.

Sympatickú budúcu mamičku si môžeš pamätať aj z piesne Blurred Lines od Robina Thicka, kde zažiarila rozhodne na plnej čiare. Takisto hrala aj v niekoľkých filmoch, medzi jej najznámejšie patrí We are your friends či Vincentov svet. My budúcim rodičom srdečne gratulujeme! Pod článkom si môžeš pozrieť spomínané video.

Zdroj: vogue.com, Youtube

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.