Známa slovenská herečka Kristína Tormová je naozaj kreatívna žena. Okrem herectva sa preslávila aj svojou knihou Som mama, či pásikavými tričkami s vtipnými a milými nápismi. Hoci má širokú fantáziu, sebaláska jej robí stále problém. Viac o tom informovala na svojom instagramovom profile.

Napriek zázrakom o sebe pochybuje

Hneď na začiatku uviedla, že je to pre ňu naozaj ťažké, aj keď sa snaží. Často o sebe pochybuje, ale existuje niečo, čo ju nakopne do nového dňa a pomalými krokmi sa tak posúva o niečo ďalej.

„Viem, že viem robiť malé zázraky iným ľuďom. A aj tak o sebe furt pochybujem. Raz mi prišiel takýto list,“ napísala známa herečka.

Dodala, že si presne uvedomuje, čo dokáže vďaka svojmu instagramovému vplyvu urobiť. Pomáha rozvíjať nápady, projekty, obchody a podporuje tak prácu iných ľudí. Prehovorila sama sebe do duše a uvedomila si, že dokáže toho omnoho viac. Zrejme jej v tom pomohlo práve toto.

„Tento list mám odvtedy prilepený na skrini. A čítam si ho skoro každý deň. Aby som tomu uverila. Že niekto to takto naozaj vidí. Je to najkrajší list, aký som dostala,“ opísala svoje emócie.

View this post on Instagram

A vy to máte ako so sebaláskou? Ja dosť naprd. . . Viem, že viem robiť malé zázraky iným ľuďom.. A aj tak o sebe furt pochybujem. Raz mi prišiel takýto list. Lebo ja viem rozbiehať vďaka svojim instagramom krásy. Projekty. Obchodíky. Nápady. Viem. 🙏🏻♥️ Nie svoje. Iných úžasných ľudí. Ale aj iné pekné veci dokážem. Fakt. . . Tento list mám odvtedy prilepený na skrini. A čítam si ho skoro každý deň. Aby som tomu uverila. 🌱✨ Že niekto to takto naozaj vidí. Je to najkrajší list, aký som dostala. Navždy ďakujem, milá @zitapisarova a Blažejko. Raz, keď sa stretneme, vyobjímam vás silno. Ste parádni 👩‍👦🙏🏻🍓 A ja sa učím..sa. ♥️ . A teda musím skonštatovať, že som zatiaľ v najlepšom láskovom stave ever. Nikdá som sa nemala radšej.. Ale aj tak to asi ešte nie je porádne. Zaujímavé. Dogabanosť. Je to makačka. 💪🏻 . . Takže..ako to máte vy so sebaláskou? Čo viete krásne?

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Ľúbme sa

Koho by takéto niečo nepotešilo? Nie je krajší pocit, ako keď dostaneme úprimnú pochvalu za našu prácu. Aj známej herečke to určite padlo vhod a čítanie tohto listu sa pre ňu stalo dennou mantrou.

Sebaláska je v živote dôležitá. Bez nej sme straní a nikdy nebudeme naozaj naplnení šťastím, pretože ho budeme hľadať stále inde, len nie v sebe. Mnoho žien s ňou má problém. Môže to byť kvôli nepríjemným zážitkom z minulosti, či sociálnym sieťam, ktorými sa neustále obklopujeme.

Pamätajte, nemusíme mať miery modeliek, aby sme sa mali naozaj rady. Existuje mnoho vecí, ktoré nemusíme urputne dodržiavať. Nebuďme na seba tak tvrdé a prestaňme pochybovať. Na chvíľu sa zastavme a zamyslime sa, čo všetko sme už dokázali. Zaručene toho nebude málo, len sa musíme naučiť pochváliť aj samé seba, nie len druhých.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.