Niektoré ženy si až bytostne zakladajú na tom, aby mali v posteli buď staršieho, alebo mladšieho muža. Každý z nich ponúka iné výhody, ktoré sú veľmi lákavé.

Mladší muž v posteli má veľa energie. Hoci ešte dokonale neovláda ženské telo a často je sebecký, dlho vydrží. Nie 2-3x do týždňa, no pokojne aj do dňa. Chce skúmať, objavovať, uspokojovať svoje túžby a miluje, keď sa s niekým môže intímne spojiť.

Starší muž nemá toľko energie, no aspoň vie, čo sa v posteli robí a ako priviesť priateľku k uspokojeniu. Vie perfektne potešiť ženu, ktorá na neho nikdy nezabudne. Taktiež nie je sebecký, v prvom rade myslí na potreby ženy a na to, aby dosiahla vrchol. Vie, že on sa môže uspokojiť kedykoľvek. Nevydrží toľko, koľko mladší muž, no s*x s ním je oveľa kvalitnejší a lepší.

Mladší muž nemá zábrany pred milovaním sa na extravagantných miestach. Chce to vyskúšať v bláznivých lokalitách a všade, kde sa len dá. Nemá problém ťa zatiahnuť do auta, na lúku, na verejné toalety, urobiť ti to v reštaurácii alebo v kine. Všetko pre neho predstavuje adrenalín a vzrušenie, z čoho je vo vytržení.

Starší muž neriskuje, no vie dáme poskytnúť zážitok z milovania, aký nemala už dlhé mesiace či roky. Hoci nie je na netradičné miesta, rád sa s ňou pomiluje tam, kde to má pre neho pridanú hodnotu. So ženou chce mať spoločnú budúcnosť, preto sa nebojí pomilovať sa s ňou u neho v byte či v rodičovskom dome. Vie, že tam budú chodiť často.

Pri mladšom a staršom mužovi nemôžeš veci zovšeobecniť. Ako všetko na svete, aj tento aspekt (výber partnera do postele) má veľa výhod, no aj nevýhod. Len ty vieš najlepšie posúdiť, čo je pre teba správne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.