V slovenskom šoubiznise sa akoby vrece roztrhlo s bábätkami. Do klubu mamičiek už čoskoro pribudne aj obľúbená slovenská herečka, ktorá momentálne nosí pod srdcom svoje prvé bábätko.

34-ročná herečka Mirka Partlová sa netají tým, že svoje súkromie si prísne stráži. Dokonca aj správa o tom, že je z nej už vydatá pani, sa na verejnosť dostala až po pár dňoch. Koncom minulého roku povedala svoje áno o 9 rokov mladšiemu hudobníkovi Matejovi Gálisovi. Prijala aj jeho priezvisko, a tak je z nej pani Gális Partlová.

Ani nie rok po svadbe dvojica prichádza s radostnou novinou. Čoskoro sa stanú rodičmi svojho prvého dieťatka! Aj napriek tomu, že Mirka o svojom súkromí veľmi nehovorí, s touto informáciou sa podelila s fanúšikmi na svojom Instagrame, k čomu pripojila milú fotografiu.

„Kedže vás máme všetkých radi 😅☝️,tak vám chceme ako PRVÍ oznámiť našu novinku.  
Držte nám palce a prosíme médiá o rešpektovanie súkromia 🙏😂 (upozorňujem dopredu, nebudem odpovedať 😂🤷‍♀️) Chceme si to užiť naplno ako rodina 🙏💜 Veď to nie je Nobelova cena 😂😂😂 Len šťastie, ktoré máme, 💜💛❤️“ napísala Mirka na svojom Instagrame.

Budúcej mamičke blahoželáme a veríme, že tehotenstvo si užije plnými dúškami! 🙂

View this post on Instagram

MUZIKÁLOVÝ FESTIVAL Jozefa Bednárika 🤩 Ďakujem za pozvanie a možnosť byť súčasťou krásneho projektu 🙏 aj tento rok🤩@janokubis 😘 Nové priestory kúpeľov Sliač si myslím , že ešte zintímnili celú nádhernú atmosféru festivalu😍(aj keď rekonštrukcia by sa hodila😅👌) Slovenskú a českú filmovú hudbu vystriedal náš nesmrteľný CYRANO Z PREDMESTIA , ktorým nás sprevádzal jeho prvý predstaviteľ Jožko Benedik. Na jednom pódiu sme spolu @pavolhammel.official , @janpavelslezak , @vladislavplevcik a @patrik_vyskocil odspievali jeho nadčasové skladby ako “Ja nemám lásku v malíčku” alebo “Pravú lásku”..🥰 Ďakujeme ešte raz a čakáme vás v divadle @divadlonovascena ,kde od Októbra bude Cyrano opäť v plnom prúde !!!🎶☝️2.,3.,23. a 24.10. Photo by : René Miko📸 Majte pekný deň!✌️ #musical#festival#livemusic#theatre#actors#singers#musicband#goodvibesonly#🤩

A post shared by ᴹᴵᴿᴷᴬ ᴾᴬᴿᵀᴸᴼᵛᴬ (@partlovamirka) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.