Novým riaditeľom súťaže Miss Slovensko je oddnes 28-ročný módny dizajnér Michael Kováčik. Vo funkcii vystriedal doterajšiu riaditeľku Karolínu Chomistekovú, ktorá sa bude v budúcnosti venovať vlastným projektom.

„Na projekt Miss Slovensko budem vždy spomínať v tom najlepšom. Je to tímová a krásna práca, vďaka ktorej som spoznala mnoho zaujímavých ľudí, ktorí nám držali palce a podporovali nás. Špeciálne ďakujem patrí všetkým dievčatám, ktoré si túto súťaž vybrali, verili jej a doteraz ju podporujú. Verím, že Michael pomôže projektu v ďalších rokoch a držím mu palce,“ uviedla Chomisteková.

Michael Kováčik pôsobí ako módny dizajnér na Slovensku i v Čechách. V módnom svete je jeho meno spájané s mnohými známymi osobnosťami. V súťaži Miss Slovensko bol v uplynulých rokoch aj porotcom a pôsobil ako poradný hlas pri výbere finalistiek. Post nového riaditeľa súťaže prijal ako veľkú výzvu.

„V prvom rade ďakujem Karolíne Chomistekovej za skvelé roky a podmienky, ktoré pre tento projekt vytvorila. Je pre mňa cťou pokračovať v tejto práci, no zároveň cítim aj veľký záväzok naplniť očakávania, ktoré do mňa realizačný tím dáva. Chystá sa 25. ročník, a to je veľká zodpovednosť voči všetkým, čo doteraz na projekte pracovali,“ povedal Kováčik.

Nový ročník súťaže Miss Slovensko odštartuje v druhej polovici novembra a adeptky na titul Miss Slovensko 2020 budú môcť opäť využiť možnosť online prihlasovania sa prostredníctvom webovej stránky www.miss-slovensko.sk. Po januárovom bratislavskom semifinále predstaví Michael Kováčik nových dvanásť finalistiek. Finále 25. ročníka sa uskutoční v apríli 2020 a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ. Galavečeru, na ktorom vyberie porota novú Miss Slovensko, bude predchádzať niekoľkomesačná príprava, a tak ako v predchádzajúcich rokoch bude výťažok z finálového večera venovaný charite.

Agentúru SITA o tom informovala PR manažérka Miss Slovensko Zuzana Čižmáriková.

 

Zdroj: SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.