Tak sa zdá, že v novej sérii Farmy, ktorú vysiela televízia Markíza, to už naozaj poriadne vrie. Kým doteraz sa súťažiaci aj v napätejších situáciách ako-tak držali, poniektorí už majú všetkého akurát dosť. Najnovšie poriadne vybuchol svalnáč Miro. Ukázal tak konečne svoju pravú tvár?

Miroslav Pajtáš doteraz pôsobil ako chlap, z ktorého majú ostatní vďaka jeho telesnej stavbe rešpekt. Okrem svalov ukázal aj svoju vtipnú i romantickú stránku, keďže už od začiatku tvorí pár so sympatickou Stankou. Tá si už jedno peklo s chlapom prežila a určite nestojí o druhé.

Po poslednom Mirovom vystúpení však bude musieť byť v pozore.

Statný farmár sa netají tým, že má problém s kolenom a na nálade mu nepridáva ani fakt, že s jedlom je to bieda. Ako aktívny športovec potrebuje pravidelný prísun vitamínov či mäsa, ktoré mu teraz chýbajú. Keď sa k tomu pridal fakt, že farmárom ušli ovce, ktoré treba hľadať a nervozita z možného trestu, Miroslav sa už neudržal.

Po tom, čo zúfala farmárka týždňa zvýšila hlas v snahe presvedčiť ostatných, aby šli zvieratá znova hľadať, spustil lavínu nadávok a obvinení. Väčšinu z jeho prejavu musela produkcia dokonca „vypípať“ a na súťažiacich bolo vidno, že im jeho agresívny výbuch až naháňa strach.

Situácia nenechala chladnú ani Mirku, ktorá je inak veľmi milou osobou. Aj z jej úst vyšli prvé zúfalé nadávky. Ako to celé s ovcami i Mirovou náladou dopadne, uvidíme.

Zdroj: markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.