Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika sa rozhodla vyjsť s pravdou von

„Toto sú len omrvinky. Je toho veľa, čo ma ťaží za tie roky na srdci v rámci mediálnych priestorov a ako veľmi hrajú s tebou, len keď niečo potrebujú a chcú. Určite to poznáte, je to všade. Ak veľmi poznáte moju tvorbu, určite tam pár skutočných faktov v rámci šoubiznisu a médií nájdete. Áno, aj ľudí, ktorí ma pripravili za tie roky o peniaze. Najbližšie to bude skladba „Check“ na jarnom EP,“ pokračovala ďalej Domča.

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Talentovaná speváčka uviedla, že bolo aj veľa svetlých momentov a nebolo to všetko také zlé. Roky o tejto téme mlčala a hrala iba druhé heslo, aby boli všetci spokojní, no tento rok sa to rozhodla dať zo seba von.

Mám šikovnú manažérku, ktorá sa snažila mesiace, ktorej bolo potvrdené, že by to tentokrát v Let´s Dance mohlo vyjsť. Žiaľ, z ich strany nevydalo, ako vždy. Pre mňa to bola posledná kvapka. Viete, čo by ma zaujímalo? Reálne dôvody, odpovede. Pretože vy ma napríklad v týchto šou chcete, tak potom?“ položila sebe a svojim sledovateľom rečnícku otázku.

Prosím, nemeňte ma, nechcite odo mňa novú, hore alebo dole. Toto je za mnou. Pripomína mi to chvíle, kedy som o všetko prišla a musela začať odznova. Všetko to spolu teraz pekne hrá, tie texty, hudba – tak, ako som si ju neužívala nikdy! Ak sa vám nepáči, kľudne odíďte a nepočúvajte moju tvorbu.

Som tu už 15 rokov a myslím si, že toto je najväčšie maximum, čo vám viem hudobne ponúknuť a som aj zároveň hudobne šťastná a vy sa máte tešiť so mnou,“ dodala Dominika na záver, pričom narážala na to, že fanúšikovia ju vždy porovnávajú s tou verziou, ktorou bola pred niekoľkými rokmi. Či už skladbami alebo aj výzorom.

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Mala si aspoň tušenie o tom, že tieto veci Dominiku trápia?

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News